czwartek, 1 czerwca, 2023
+

    Mecz piłki nożnej w kinie Helios. Polska zagra z Argentyną już 30 listopada! Obejrzyj mistrzostwa na dużym ekranie

    Polecamy

    Justyna Kozłowska
    Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
    Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
    - Reklama -

    Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2022 to XXII edycja najważniejszej międzynarodowej imprezy piłkarskiej mężczyzn organizowane przez FIFA, które odbywają się w Katarze od 20 listopada do 18 grudnia 2022 roku. Jest to pierwszy turniej, który odbywa się na Bliskim Wschodzie, pierwszy w kraju, w którym przeważa islam i pierwszy turniej, który rozgrywa się jesienią, to jest również najmniejsze państwo, na którym odbywają się mistrzostwa. Jest to ostatni mundial w którym uczestniczą 32 reprezentacje, w następnym mundialu liczba ta zwiększy się do 48.

    Do tej pory Polacy zagrali z Meksykiem na Stadionie 974 w Doha. Mecz zakończył się remisem 0:0, a Robert Lewandowski nie wykorzystał rzutu karnego. Drugie spotkanie Polaków, przeciwko Arabii Saudyjskiej, odbyło się 26 listopada na Education City Stadium na przedmieściach Dohy. Biało-czerwoni wygrali 2:0 po golach Piotra Zielińskiego i Lewandowskiego. Rzut karny tym razem został obroniony przez Wojciecha Szczęsnego.

    Polacy zakończą fazę grupową w środę, 30 listopada. Po raz drugi wystąpią na Stadionie 974, lecz tym razem rywalami będą Argentyńczycy. To spotkanie, podobnie jak drugi mecz grupy C między Arabią Saudyjską i Meksykiem, odbędzie się o godzinie 20:00.

    Od początku mundialu, aż do jego zakończenia, kino Helios zaprasza wszystkich fanów piłki nożnej i nie tylko – kibiców, do oglądania zawodów piłkarskich na dużym ekranie kina.

    Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” kino zachęca wszystkich do zakupu biletów z wyprzedzeniem:

    7 dni (i więcej) przed meczem – 29,90 zł

    3-6 dni przed seansem – 31,90 zł

    1-2 dni przed seansem – 33,90 zł

    w dniu meczu – 37,90 zł

    grupowy (powyżej 10 osób) – 28,90 zł

    Na ekranach kin zaprezentowane zostaną wszystkie mecze reprezentacji Polski oraz półfinały i wielki finał turnieju. Zapraszamy do kina Helios oraz przed telewizory!

    - REKLAMA -
    - Reklama -

    Więcej artykułów

    - REKLAMA -

    Najnowsze artykuły

    - REKLAMA -
    WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com