wtorek, 27 lutego, 2024
+

  PODR w Boguchwale organizuje mikołajkową zbiórkę żywności dla dzieci z rzeszowskiego hospicjum

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już jutro, w sobotę, 26 listopada w godzinach od godz. 7.00 do 14.00 na terenie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbędzie się Podkarpacki Bazarek. Można będzie nabyć m.in. tradycyjne chleby, wędliny, sery i mnóstwo innych pyszności. Ale to nie wszystko. Można będzie również wesprzeć dzieci z rzeszowskiego hospicjum.

  Przypominamy, że cały czas Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego prowadzi akcję „PODARUJ OWOCE I WARZYWA MAŁYM PODOPIECZNYM HOSPICJUM DLA DZIECI W RZESZOWIE”.

  Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy do tej pory zaangażowali się w zbiórkę, szczególne podziękowanie kierują do darczyńców – rolnikom, przetwórcom, producentom, pszczelarzom itp. oraz pracownikom PODR w Boguchwale.

  Jednak nie zatrzymują się, bo potrzeby chorych dzieci są ogromne, dlatego ponawiają apel i proszą o kontynuację zbiórki. Jak pomóc? Można przekazać żywność, płody rolne, m.in. owoce i warzywa dla małych pacjentów. Na stronie internetowej Ośrodka można znaleźć szczegóły tej akcji:

  Będziemy gotowi do odbioru podarowanej przez Państwa żywności,  podczas trwania jubileuszowej edycji Podkarpackiego Bazarku 26 listopada 2022 r. od 7:00 do 14:00.

  Płody rolne można również przekazywać do siedzib Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego (adresy na www.podrb.pl) lub bezpośrednio do Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, na biuro podawcze.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com