środa, 27 września, 2023
+

  Weekend za pół ceny w łańcuckim Zamku oraz oferta pracy na stanowisku konserwatora dzieł sztuki w tym obiekcie

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Muzeum – Zamek w Łańcucie po raz kolejny przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę turyści będą mogli kupić wybrane bilety z 50% zniżką.

  Akcja obejmuje wszystkie osoby, które w dniach 25-27 listopada 2022 r.  będą chciały zakupić karnet w cenie 35 zł – jego cena w trakcie „Weekendu za pół ceny” wyniesie 17,50 zł. Karnet upoważnia do obejrzenia ekspozycji I piętra i parteru Zamku, czyli najbardziej reprezentacyjnych wnętrz rezydencji, a także Stajni i Wozowni, w której znajduje się kolekcja pojazdów konnych rodziny Potockich.

  Zniżkowe bilety będą dostępne w Kasach Muzeum (budynek Maneż, ul 3-go Maja 10). Organizatorem akcji jest Polska Organizacja Turystyczna z siedzibą w Warszawie.

  Jeśli chciałbyś pracować na stanowisku konserwatorki/konserwatora dzieł sztuki, jesteś absolwentem jednolitych studiów magisterskich na kierunku: Konserwacja i restauracja dzieł sztuki, znasz język obcy na poziomie średniozaawansowanym, potrafisz odnaleźć się w pracy zespołowej, koniecznie kliknij po dalsze, szczegółowe informacje dotyczące zatrudnienia https://zamek-lancut.pl/images/oferty_pracy/OFERTA_PRACY_-_konserwator_dziel_sztuki.pdf

  Zapraszamy do składania  dokumentów aplikacyjnych – termin upływa 2 grudnia br.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com