2 C
Rzeszów
środa, 7 grudnia, 2022
+

  W Media Markt przy alei Rejtana można już robić zakupy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Media Markt w Rzeszowie przy ul. Rejtana 36 w ostatnim czasie przeszedł remont i chwilę nie był dostępny dla klientów, którzy chcieli zrobić w nim stacjonarne zakupy. Na szczęście, niecały tydzień temu został otwarty na nowo. To znaczy, że będzie w nim można robić normalne zakupy różnego rodzaju sprzętu oraz szerokiej elektroniki, w tym sprzętu RTV oraz AGD, laptopów, komputerów, aparatów fotograficznych, smartfonów.

  Na pewno nowy Media Markt, jest dużo bardziej unowocześniony. Zakupy w nowo odremontowanym sklepie są teraz o wiele prostsze i łatwiejsze. Klienci tego sklepu od teraz dużo łatwiej odnajdą to, co ich interesuje. Dużo łatwiej będzie w nim można sprawdzić funkcje nowoczesnych sprzętów, których poszukujemy, czy porównać ceny. Wewnątrz dodano wiele udogodnień dla wszystkich klientów.

  Z okazji otwarcia sklepu, na konsumentów czeka także mnóstwo promocji. Już teraz zapoznaj się z jego ofertą, najnowszymi okazjami cenowymi oraz bogatym asortymentem. Pamiętaj, że sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9 -21 oraz w niedziele handlowe – od 10 do 19.

  Media Markt to niemiecka, międzynarodowa sieć supermarketów oferujących sprzęt RTV, AGD, komputery, oprogramowanie, multimedia, filmy, muzykę, sprzęt oświetleniowy i fotograficzny. Posiada ponad 1000 sklepów w Europie.

  Media Markt został założony przez przedsiębiorców Leopolda Stiefela, Waltera Gunza, Ericha Kellerhalsa i Helgę Kellerhals. Pierwszy sklep został otwarty 24 listopada 1979 roku w Monachium.

  Pod koniec lat siedemdziesiątych XX w. trójka inwestorów z Monachium postanowiła zaradzić skąpej ofercie produktów RTV i AGD w bawarskich sklepach. Pomysłem założycieli był sklep wielkopowierzchniowy oferujący szeroką grupę produktów w niskiej cenie. Dodatkowo klientom Media Markt zapewniono obsługę i serwis – naprawa, dostawa i montaż.

  Po dalszym rozwoju na terenie tzw. Zachodnich Niemiec, w 1989 roku Media Markt rozpoczął ekspansję poza granice kraju. Sklepy otwarto w Austrii, Belgii, Francji, Grecji, Portugalii, Polsce, Szwajcarii, Szwecji, Turcji oraz we Włoszech.

  Sieć Media Markt liczy 757 sklepów (w tym 259 w Niemczech). W Niemczech zatrudnionych jest ponad 12 tysięcy pracowników, a obroty przedsiębiorstwa to około 10 miliardów euro. W 2012 roku sieć Media Markt rozpoczęła sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego. Tego typu sprzedaż prowadzi we wszystkich krajach.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com