2 C
Rzeszów
środa, 7 grudnia, 2022
+

  Uczysz się na obojętnie jakiej uczelni w Polsce? Zgłoś się do konkursu „Student ma talent”. Do końca wysyłania zgłoszeń zostało tylko kilka dni

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  „Student ma Talent” to ogólnopolski konkurs talentów skierowany do wszystkich Studentów. W czasie jego trwania wszyscy uczestnicy mogą zaprezentować swoje liczne talenty przed specjalnym Jury. Konkurs odbywa się w dwóch etapach: zdalnych eliminacji oraz finału. Finał odbędzie się w sali koncertowej Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie. Na finalistów czekają wartościowe nagrody. Wypełnione zgłoszenia należy przesyłać do 27 listopada 2022 godz. 23:59, czyli masz na to jedyne 3 dni!

  Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych osobowości wśród osób posiadających różnorodne talenty i umiejętności, w szczególności poprzez: popularyzowanie działań artystycznych pośród społeczności akademickiej, rozwijanie kreatywności studentów, promowanie talentów wśród studentów, rozwijanie współpracy pomiędzy Uczelniami.

  FORMUŁA TURNIEJU

  Konkurs odbywa się w dwóch etapach:

  1) I Etap – eliminacje w formie online poprzez przesłanie zgłoszenia;

  2) II Etap – finał odbywający się w Sali Koncertowej Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 83, 35-040 Rzeszów.

  UCZESTNICY KONKURSU

  1) osoba mieszcząca się w przedziale wiekowym 18-26 lat, posiadająca status studenta oraz niebędąca profesjonalistą w prezentowanej dziedzinie;

  2) zespół osób w przedziale wiekowym 18-26 lat, niebędących profesjonalistami w prezentowanej dziedzinie, której 50% członków stanowią studenci.

  Każdy uczestnik może być członkiem tylko jednego zespołu, przy czym niedopuszczalne są zmiany składu wskazanych wyżej zespołów w czasie trwania Konkursu.

  ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

  Zgłoszenia uczestnictwa w Konkursie należy dokonać przez formularz udostępniony przez Organizatora na stronie wydarzenia. Wzór formularza stanowi załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu. Uczestnik Konkursu, zgłaszający się do eliminacji (I Etap), ma obowiązek posiadania ważnej legitymacji studenckiej oraz ma obowiązek okazania ważnej legitymacji studenckiej na każde żądani organizatora. Prezentowany przez Uczestnika występ powinien być oryginalny i wolny od wad prawnych oraz, że nie może naruszać praw autorskich osób trzecich.

  I ETAP KONKURSU – ELIMINACJE

  Etap I – (eliminacje) odbywa w formie online, poprzez przesłanie zgłoszenia, spośród których zostaną wyłonieni finaliści zakwalifikowani do II etapu Konkursu. W zgłoszeniu uczestnik przesyła link platformy Dysk Google lub YouTube do zamieszonego pliku z nagraniem, które ukazuje talent Uczestnika i które ma być oceniane przez jury. Nagranie o którym mowa w punkcie 3. nie może trwać krócej niż 2 minuty i nie dłużej niż 5 minut.

  ETAP II FINAŁ

  Finał (II Etap) zostanie przeprowadzony na uroczystej Gali Finałowej 8 grudnia 2022 r. z udziałem publiczności na Sali Koncertowej Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 83, 35-040 Rzeszów.

  Nagrody przewidziane przez Organizatora dla 1, 2 i 3 miejsca:

  1) Za zajęcie I miejsca – 5.000,00 brutto;

  2) Za zajęcie II miejsca – 3.000,00 brutto;

  3) Za zajęcie III miejsca – 1.000,00 brutto;

  Serdecznie zapraszamy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com