2 C
Rzeszów
środa, 7 grudnia, 2022
+

  Tylko kilka dni zostało do koncertu Braci Figo Fagot. Usłysz na żywo znane i chwytliwe kawałki

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 25 listopada, czyli w zbliżający się piątek, 2022 roku, odbędzie się koncert Braci Figo Fagot. Podczas imprezy poddamy się ich melancholijnym bitom oraz tanecznej euforii. Koncert startuje o 20:00 w Klubie Aloha, w centrum handlowym w Nowym Świecie, na Krakowskiej.

  Bilety można nabyć, klikając myszką:

  https://stage24.pl/events/bracia-figo-fagot-cjalis-figo-i-samogony-rzeszow-427?fbclid=IwAR3_ntY2dx2Glj7CrSnJefl8f4wm9osHksOy9YDWu4HdhCGgORAike3eZYM

  I Pula – 89 zł

  II Pula – 99 zł

  III Pula – 119 zł

  Kim są artyści, którzy już za niedługo wystąpią?

  Bracia Figo Fagot mają na koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć pokryło się złotem. Najnowszy krążek BFF, zatytułowany „Miliony internautów mogą się mylić”, ukazał się nakładem S.P. Records w grudniu 2020. Płytę promowały utwory “Karolino (KOCHAM CIĘ)” oraz „Nie zaufam nigdy już”. Na krążku nie zabrakło także hitów, które doczekały się milionów wyświetleń na YouTube – „Wędkarza miłości”, „Pakistańskiego chłopca” czy „Ugi Boogie”. Do współpracy nad albumem Figo i Fagot zaprosili znanych producentów – Sir Micha oraz Andrzeja Izdebskiego.

  Cjalis to postać znana z serialu “Blok Ekipa”, za którą stoi Bartosz Walaszek – muzyk, filmowiec i współtwórca formacji Figo-Fagot. W tym wcieleniu artysta wykonuje utwory utrzymane w klimacie elektro punk. Ma na swoim koncie takie hity jak „Autodancing”, „Królowa Dzielni” czy „Ciuralla”. Odtwórcą roli i kompozytorem piosenek Cjalisa jest Bartosz Walaszek, a kreacja charyzmatycznej postaci została pierwotnie stworzona na potrzeby popularnego serialu „Blok Ekipa”. Piosenki Cjalisa biją rekordy popularności na portalu YouTube. Przykładem może być m.in. teledysk do utworu „Autodancing” (2,9 mln wyświetleń), „Melanż u Dzikiego” (3,3 mln wyświetleń), „Królowa Dzielni” (5,2 mln wyświetleń) czy „Ciuralla” (8,7 mln wyświetleń).

   Figo i Samogony to Piotr Połać z zespołem, znany jako połowa duetu Bracia Figo Fagot, ale też muzyk kapel Speculum, Darmozjady i Proces. Z Samogonami współpracuje Andrzej Izdebski, producent m. in. Ralpha Kamińskiego, Kazika Staszewskiego i Braci Figo Fagot. Formacja Figo i Samogony to spin-off wg pomysłu młodszego Brata, Fabiana „Figo” Barłosia, w którego postać wcielał się w zespole Bracia Figo Fagot Piotr Połać. Występ będzie romantyczną odsłoną szalonego disco-elektro, inspirowanego m. in. Papa Dance i nie tylko.

  Czas na miłosne uderzenie i miejskie disco w rytmie polo! Do zobaczenia!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com