2 C
Rzeszów
środa, 7 grudnia, 2022
+

  Spotkanie z Małgorzatą Matwij i pokaz filmu „Młodość Astrid”. Dowiedz się, jak napisać i wydać swoją własną książkę?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już dzisiaj, o godzinie 18:00 Kino za Rogiem Cafe zaprasza  na kolejne spotkanie, przeznaczone i dedykowane wszystkim paniom – z cyklu „Kobieta w roli głównej”. A gościem kina będzie Małgorzata Matwij – rzeszowianka, debiutująca pisarka, której powieść „MADAME Blanche”. To pasjonująca historia o niebezpieczeństwie czyhającym w Internecie, ale i walce ze stereotypami. Autorka opowie nam jak doszło do napisania książki i czy w Polsce wydać powieść to trudna sztuka?

  Rezerwacji można dokonywać wchodząc na stronę internetową: https://kzrcafe.pl/film/mlodosc-astrid-spotkanie-z-malgorzata-matwij/

  Bilety kosztują 15 zł.

  Po spotkaniu do rozlosowania będą drobne upominki wśród Uczestniczek, a także odbędzie się pokaz filmu pod tytułem „Młodość Astrid”.

  O czym jest film?

  Znamy ją jako starszą panią, która napisała fenomenalne (choćby „Dzieci z Bullerbyn” czy „Pippi Pończoszanka”) książki dla dzieci. Taką też Astrid poznajemy w pierwszych scenach filmu, gdy odbiera życzenia urodzinowe, przesłane przez dzieci z całego kraju. Pisarka cofa się pamięcią do lat młodości – gdy za zgodą rodziców zaczęła pracować w lokalnej gazecie, a przy okazji uwikłała się w romans z wiele od niej starszym przełożonym. „Młodość Astrid” to jednak nie tylko biografia popularnej pisarki, to przede wszystkim poruszająca i piękna opowieść o losie niezależnej kobiety, która chce żyć na własnych warunkach i mieć możliwość rozwijania swojego niebywałego talentu literackiego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com