4,5 C
Rzeszów
piątek, 9 grudnia, 2022
+

  Rzeszowski Dom Kultury poszukuje instruktora tańca! Jeśli masz doświadczenie, kwalifikacje i lubisz pracę z dziećmi – zgłoś się już teraz!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jeśli masz doświadczenie w nauczaniu tańca, pozytywną energię, pasję, lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą oraz szukasz stabilnej pracy w miejscu, w którym rozwiniesz swoje skrzydła, zgłoś się i zostań choreografem tańca w Rzeszowskim Domu Kultury. Kandydaci na to stanowisko powinni na pewno posiadać dokumenty potwierdzające kwalifikacje. Do tego dobrze by było, gdyby kandydat miał doświadczenie w podobnej pracy z dziećmi z różnej kategorii wiekowej oraz wiedzę z zakresu życia kulturalnego miasta Rzeszowa.

  Jakie obowiązki będzie musiał spełniać idealny kandydat na to stanowisko? Do jego zadań należeć będzie opracowywanie oraz prowadzenie zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży, współpraca przy organizacji eventów oraz przede wszystkim tworzenie choreografii.

  Co zapewnia placówka ze swojej strony? Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i rozwijającej się instytucji kultury, umowę o pracę lub zlecenie, pomoc dydaktyczną.

  Już teraz zgłoś się, wysyłając swoje CV pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@rdk.rzeszow.pl, do dnia 25.11.2022 r. z adnotacją: instruktor tańca. O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie. Dom kultury odpowie tylko na wybrane oferty!

  W razie pytań, skontaktuj się z placówką, pocztą mailową – biuro@rdk.rzeszow.pl, lub telefonicznie pod numerem 17 748 39 50.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com