13 C
Rzeszów
piątek, 24 marca, 2023
+

  Chcesz, żeby tej zimy ciężarówka Coca-Coli przyjechała do Rzeszowa? Zagłosuj!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Od wielu lat ciężarówki Coca-Coli przemierzają polskie drogi, by dotrzeć do wielu miast zarówno z promocją marki, jak również z wieloma atrakcjami dla mieszkańców miast. To, czy odwiedzi ona Rzeszów, zależy w dużej mierze od mieszkańców miasta i sąsiednich okolic.

  Wystartowało głosowanie na to, by jak dawniej, legendarna ciężarówka Coca-Coli (taka jak w świątecznej reklamie) zawitała do Rzeszowa, a dokładniej na rzeszowski rynek. Wiemy, że odwiedzi ona w te święta ’22 kilka miast. Jeśli chcesz, żeby tym miastem stał się Rzeszów, nie zwlekaj! Jeśli chcesz zrobić sobie zdjęcie z ozdobionym światełkami pojazdem z dużym szyldem coca-coli, zobaczyć to auto na żywo, a przede wszystkim poczuć klimat Bożego Narodzenia, które zbliża się wielkimi krokami – oddaj swój głos.

  Jak zagłosować na to, by ciężarówka Coca-Coli odwiedziła Rzeszów?  

  Zasady są proste: pobierz aplikację Coca-Cola, uzbieraj 100 punktów grając w jedną z gier, a następnie oddaj swój głos na Rzeszów.

  W czasie trwania konkursu możesz oddać 5 głosów.

  Wygrywa miasto, które jako pierwsze zdobędzie 50 000 głosów lub do 28 listopada do godz. 10:00 zbierze największą liczbę głosów.

  Każda z legendarnych czerwonych ciężarówek liczy sobie 18,5 metra długości, ponad 4 metry wysokości, pod maską kryje się minimum 450–konny silnik, a w środku 16-biegowa skrzynia biegów (8 biegów plus połówki). Na przygotowanie każdej ciężarówki użyto: 160 metrów oświetlenia ledowego z ponad 6 tys. punktów świetlnych oraz 145 metrów kwadratowych czerwonej folii. Tradycja świątecznego konwoju Coca-Cola pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Niech przyjedzie do Rzeszowa w te święta!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com