środa, 7 czerwca, 2023
+

  Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Galerii Nowy Świat dla dzieci. Zapisy do 24 listopada!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Co roku, szczególnie wszystkie dzieci wyczekują w grudniu nadejścia Świętego Mikołaja. W końcu każde z nich, chce dostać prezent. Już niedługo, bo za niecały miesiąc maluchy będą miały wspaniałą okazję, by się z Nim spotkać! Młodzieżowy Dom Kultury, który mieści się w Centrum Handlowym w Galerii Nowy Świat, na poziomie +1, organizuje dla najmłodszych wyjątkowe, mikołajkowe wydarzenie, które zakończy się wręczeniem prezentów maluchom przesz prawdziwego Mikołaja. Uwaga – obowiązują wcześniej zapisy, które zakończą się 24 listopada, lub do wyczerpania miejsc.

  Można się będzie zapisać do którejś z dwóch grup. Spotkanie z prawdziwym Mikołajem będzie w tym roku przebiegało w ciągu dwóch dni – 6 grudnia (wtorek) od 16:30 do 18:30 oraz 7 grudnia (środa), w tych samych godzinach. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mai – mikolajki.mdk@gmail.com. W wiadomości należy podać jedną, wybraną datę spotkania z dwóch możliwych, imię oraz nazwisko dziecka, datę jego urodzenia, telefon kontaktowy do rodzica lub opiekuna. Cały mityng odbędzie w galerii na ul. Krakowskiej 20 w Rzeszowie. Opiekun lub też rodzic dostanie pocztą mailową wiadomość o tym, że dziecko zostało zapisane i będzie mogło uczestniczyć w imprezie.  

  Decyduje kolejność zgłoszeń dlatego zarezerwuj miejsce już dziś! Szykuje się niezapomniane spotkanie ze Świętym Mikołajem zwłaszcza dla twojej pociechy!

  Jaki jest program tegorocznych Mikołajek w galerii Nowy Świat?

  – pracownia świątecznych ozdób – warsztaty plastyczne

  – muzyczne gry i zabawy animacyjne

  – świąteczne desery Św. Mikołaja

  – bajkowy zakątek – bajka o Św. Mikołaju

  – hulańce przy bańkach mydlanych

  – uroczyste przywitanie Św. Mikołaja oraz wręczenie prezentów

  Zapraszamy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com