czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  Wybierz się do rzeszowskiej biblioteki na wyjątkowe spotkanie z pisarką bestsellerów Katarzyną Bester!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Katarzyną Bester, które odbędzie się w bibliotece, w Fili nr 3, przy ul. Krzyżanowskiego 6. Wydarzenie zaplanowane jest odbyć się 24 października 2022 roku o godzinie 16:00. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

  Katarzyna Bester – pochodząca z Rzeszowa pisarka, z wykształcenia magister filozofii, zadebiutowała romansem „Słodki kłamca” (2020). Jej kolejna książka, „Świąteczne nieporozumienie”, spotkała się z gorącym przyjęciem czytelniczek. W 2021 ukazały się powieści: „Mam coś twojego”, „Ucieczka z nieznajomym” oraz „Ogrodnik. Raj nieodnaleziony” – drugi tom z serii „Faceci do wynajęcia”.

  Kocha koty, dzieli dom z dwoma, udziela się także jako wolontariuszka w Fundacji Felineus, która zajmuje się bezdomnymi kociakami. Lubi czekoladę, kawę i sierpień. Czyta romanse, ale też thrillery i kryminały. Aktualnie spełnia swoje marzenia o pisaniu. O sobie mówi: „wiecznie uśmiechnięta autorka romansów z głową pełną pomysłów”.

   Spotkanie będzie poświęcone najnowszej książce autorki „Spacer w deszczu”.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com