wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  Podkarpacie Live gromi wice lidera z Huciska – podsumowanie 4 kolejki Piłkarskiej Ligi Szóstek Superliga Rzeszów

  Polecamy

  - Reklama -

  Za drużynami które biorą udział w Ogólnopolskiej Piłkarskiej Lidze Szóstek „Superliga6 Rzeszów ” rozegrana czwarta kolejka . W pierwszym pojedynku niespodziewane lanie dostała drużyna z Huciska a pogromcą okazało się PDK Live Drugie starcie wreszcie wy.grana Tigers Royals nad Extreme , a na koniec superligowego dnia ponownie dwucyfrówkę przyjęło Ideo , tym razem od Emerytów . W tabeli na czele z kompletem punktów znajduje się PDK Live Rzeszów , przed Emeryci Rzeszów i Extreme Serwis Kop Rzeszów .

  Piłkarskie rozgrywki szóstek „Superliga6 ” Rzeszów rozgrywane są w środy od godziny 19.15 do 22.00 na boguchwalskim orliku ( ul. Kolejowa 15 -obok basenów ) . W ostatniej rozegranej czyli czwartej padły wyniki :

  PodkarpacieLIVEPKS Jedność HPP 13-0 ( 6-0 )

  bramki : Płocica x 6 ( 4,8,10,20,25,36 ) , Kijanka ( 24 ) , Longe x 2 ( 26,43 ) , Reichel x 2 ( 39,44 ) , Lukanzu ( 45-karny ) , Adamiak ( 50-samobójcza )

  GRACZ KOLEJKI : ELIASZ PŁOCICA

  Wyróżnieni : Jonathan Diusumbe Longe , Georges Lukanzu ( wszyscy PDK Live )

  Miał być hit kolejki , starcie dwóch najlepszych drużyn z superligowej tabeli a wyszedł mecz do jednej bramki , mało tego jak na razie największa porażka w sezonie jesiennym i nawet przegrany nie zdobył bramki .Gwiazdy z IV ligowych z dużych boisk nawet przez chwilę nie pozwalali aby Hucisko miało nadzieję na korzystny wynik . Pdk grało bez nominalnego bramkarza a w jego role po połowie wcielili się czarnoskórzy zawodnicy z Cosmosu Nowotaniec i Korony Rzeszów . Jednak MVP meczu został snajper Stali Łańcut – Eliasz Płocica strzelec sześciu bramek . Kolejna porażka Huciska a tak dobrze rozpoczęli sezon , w środę ostatni mecz pierwszej rundy i jak przegrają z Extreme to wypadną nawet poza strefę medalową . Pdk w kolejnej kolejce czeka starcie z Emerytami o prymat po pierwszej rundzie rozgrywek .

  Tigers RoyalsSERWIS-KOP Extreme 5-4 ( 1-2 )

  bramki : Rząsa ( 3 ) , Mazur x 2 ( 27,29 ) , Pazdan x 2 ( 41,47 ) – Malach ( 14 ) , Skrzypek ( 16 ) , Duda x 2 ( 30,38 )

  GRACZ MECZU : JAN PAZDAN ( Tigers )

  Wyróżnieni : Sebastian Duda ( Extreme ) , Damian Mazur ( Tigers )

  Można przypuszczać że słowo wreszcie było często używane po meczu w szatni „Tygrysów”. Wreszcie wygrali , wreszcie przyszło ich tyle co w tamtym sezonie czyli 5 na zmianę i wreszcie pojawił się menadżer Kaczor , który te wszystkie klocki poskładał tak że gospodarze zdobyli pierwsze punkty na jesień . Mecz był bardzo wyrównany i szala zwycięstwa mogła być przechylona na każdą stronę . Obydwa zespoły w tym spotkaniu wreszcie wystawili to co maja najlepsze i zjawili się w kompletnych składach . Ostatecznie można rzecz wreszcie Extreme zrobił to z czego słynął z w tamtym sezonie , przegrywając jedną bramką . Dobre zawody Janka Pazdana i doświadczonego ligowca Sebastiana Dudy.

  #EmeryciIdeo 12-3 ( 3-2 )

  bramki : Yevstuvsky x 4 ( 7,38,39,49 ) , Frączek x 4 ( 16,23,27,44 ) , Kaczyński ( 28 ) , Grzebień x 2 ( 47,50 ) – Wieleba ( 4 ) , Chrobak ( 13 ) , Kotuła ( 43 )

  GRACZ MECZU : SŁAWOMIR FRĄCZEK

  Wyróżnieni : Ramil Yevstuvsky , Paweł Grzebień ( wszyscy Emeryci )

  Pierwsza połowa w miarę o dziwo wyrównana , jednak było widać że Emeryci do tego meczu podchodzą na bardzo dużym luzie i tak czy siak wcześniej czy później worek z bramkami się rozwiąże i zapiszą kolejne trzy punkty w ligowej tabeli . Wśród gospodarzy zabrakło najlepszej strzelby Wilka ale w jego buty bardzo dobrze wszedł Yevstuvsky ale jeszcze lepiej Frączek , obaj strzeli po cztery bramki ale to show w tym meczu grał „Sławcio” gdy już widział że ma na swoim koncie hatricka nawet mając piłkę przed pustą bramką podawał do … nikogo i futbolówka znalazła się za liną bramkową bramki strzeżonej przez Pączka . W Ideo tym razem nie było lidera , który by mógł dać sygnał do ambitniejszej walki a szczególności strzelając z trzy bramki . W następnej kolejce mecze które zadecydują o miejscu w tabeli po 1 rundzie Emeryci zagrają o top 1 z PDK , natomiast Ideo o pierwsze 3 punkty , które dadzą 5 miejsce z Tigers Royals .

  fot: Paweł Maul Fotografia

  Pełne statystyki , składy oraz klasyfikacje indywidulane na stronach :

  http://www.facebook.com/Superli6a , http://www.rzeszow.superliga6.pl

  SUPERLIGA6 RZESZÓW JESIEŃ 2022 po 4 kolejce

  SUPERLIGA6 RZESZÓW

  Partnerzy rozgrywek :

  Cutline Wear Factory

  Crazy Driver Pizza

  Leśny Tabor

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com