poniedziałek, 4 grudnia, 2023
+

  Zaginiony 26-letni rowerzysta odnalazł się po kilku godzinach

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Tarnobrzescy policjanci poszukiwali 26-latka, któremu ze względu na jego stan zdrowia, mogło grozić niebezpieczeństwo. Mężczyzna w południe wyjechał rowerem na przejażdżkę i nie wrócił. Zaniepokojona o jego życie matka, poprosiła policjantów o pomoc. Bez chwili wahania funkcjonariusze rozpoczęli jego poszukiwania.

  We wtorek po godz. 21, do dyżurnego jednostki policji zgłosiła się mieszkanka ul. Kochanowskiego w Tarnobrzegu, która zatroskanym głosem oznajmiła, że zaginął jej syn. Z przekazanych informacji wynikało, że 26-latek w samo południe, wyjechał rowerem na przejażdżkę i mimo późnej pory, nie powrócił do domu.

  Przed północą odnaleźli zaginionego na drodze krajowej nr 77, w gminie Gorzyce. Mieszkaniec Tarnobrzega trafił pod opiekę rodziny.

  Mężczyzna nie informował rodziny dokąd się wybiera. Zrozpaczona kobieta przekazała, że z uwagi na chorobę syna, unika on kontaktów z innymi osobami, na dodatek nie zabrał ze sobą telefonu i nie może nawiązać z nim żadnego kontaktu.

  Wiedząc, że nie ma chwili do stracenia, dyżurny jednostki do poszukiwań 26-latka, włączył wszystkie dostępne patrole pełniące służbę na terenie miasta oraz funkcjonariuszy z Baranowa Sandomierskiego, Nowej Dęby, Grębowa i Gorzyc.

  Przed godz. 23, jeden z policyjnych patroli odnalazł mężczyznę, na drodze wojewódzkiej nr 77 w Zalesiu Gorzyckim, w gminie Gorzyce. Mężczyzna twierdził, że przez 9 godzin jeździł rowerem po okolicznych miejscowościach.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com