2 C
Rzeszów
środa, 7 grudnia, 2022
+

  Już 12 listopada w Rzeszowskich Piwnicach koncert zagra Aga Walczak razem z zespołem oraz z zaproszonymi gośćmi!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dokładnie 12 listopada 2022 roku o 20:00 w Rzeszowskich Piwnicach, które mieszczą się na ul. Rynek 26,  koncert zagra Aga Walczak razem z zespołem ora z zaproszonymi gośćmi! Zabrzmi muzyka w gatunkach rap, soul oraz r&b. Warto wybrać się na koncert tej młodej wokalistki i posłuchać różnych utworów z płyty artystki. Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie internetowej niezla-sztuka.pl/pl/i/Bilety/15

  Artystka ma na swoim koncie dobrze przyjęty album „Biorę to na siebie”. Płyta została bardzo ciepło przyjęta przez słuchaczy. Aga Walczak musiała dotłaczać fizyczne egzemplarze. Wszystko wskazuje na to, że nowa płyta przebije sukces poprzedniej.

  Dotychczas ukazały się dwa single promujące wydawnictwo. Płyta ukazała się się w połowie 2022 roku. „Album to zbiór myśli, wniosków, piękna i sztuki w każdym tego słowa znaczeniu” – mówi wokalistka.

  Na albumie znajdziemy gościnne zwrotki wśród nich znajdzie się Kuba Knap. Stroną muzyczną zajmie się czterech producentów. Jednym z nich jest Amatowsky. Aga Walczak to młoda wokalistka, tworzącą muzykę z pogranicza Rapu soulu i r&b. Można było ją usłyszeć m.in u poznańskiego rapera Rafiego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com