niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  W weekend w Rzeszowie będzie dużo biegania. Pojawią się utrudnienia w ruchu

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W najbliższy weekend Rzeszów wbiegnie w jesienne miesiące. W sobotę i w niedzielę odbędą się trzy duże imprezy biegowe będą to: 7. Bieg na Piątkę o Puchar Pratt&Whitney, 10. Maraton Rzeszowski i 8. Sztafeta Maratońska. Nie obejdzie się bez utrudnień w ruchu.

  Wszystko zacznie się z samego rana w sobotę na płycie rzeszowskiego Rynku. Gdzie rozpoczną swoją przygodę z bieganiem dzieci i młodzież.

  Tego samego dnia, tylko, że w samo południe odbędzie się Bieg na Piątkę o Puchar Pratt&Whittney. Zwieńczeniem weekendowego biegania będzie 10. Maraton Rzeszowski i 8. Sztafeta Maratońska, te dwa biegi odbędą się w niedzielę 2 października.

  W związku z maratonem utrudnienia w ruchu wystąpią m.in. na ul. Sokoła, Sobieskiego, Piłsudskiego, Cieplińskiego, Dąbrowskiego, Powstańców Warszawy, Hetmańskiej i Sobieskiego.

  Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że w dniu 1 października br. (sobota) w związku z organizowanym „7. Bieg o puchar PRATT&WHITNEY” oraz 2 października br. (niedziela) w związku z organizowanym „10. Maratonem Rzeszowskim” nastąpią zamknięcia ulic oraz utrudnienia w ruchu drogowym. W związku z powyższym ZTM przedstawia plan objazdów dla autobusów.

  1 października br. (sobota)

  a) w godz. ok. 12:00 – 13:00:

  • Linie 2 i 14 do przyst. Kopisto Most Zamkowy 04 bez zmian następnie Szopena – Targowa – Pl. Wolności – Piłsudskiego i dalej bez zmian;

  Wymiana pasażerska na przystankach Pl. Wolności 01 oraz Szopena Filharmonia 01 będzie odbywać się na wysokości przystanków na pasie ruchu.

  b) w godz. ok. 11:00 – 13:00:

  • Linie 561213 i 37 do przyst. Hetmańska podzamcze 01 bez zmian następnie Pl. Śreniawitów –  Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Krakowska/Marszałkowska i dalej bez zmian.

  2 października br. (niedziela) w godz. ok. 8:00 – 16:00:

  • Linie 2 i 14 do przyst. Kopisto Most Zamkowy 04 bez zmian następnie Szopena – Targowa – Pl. Wolności – Piłsudskiego i dalej bez zmian;
  • Linie 5, 612, 13 i 37 do przyst. Warszawy Dom Studenta 09 bez zmian następnie Podwisłocze – Kopisto – Most Zamkowy – Szopena i dalej bez zmian;
  • Linie 8, 2634, i 58 do przyst. Powst. Warszawy Dom Studenta 09/ Warszawy / Podwisłocze 07 bez zmian następnie nadal Powst. Warszawy – Dąbrowskiego – Lisa-Kuli i dalej bez zmian;

  Wymiana pasażerska na ulicach Powst. Warszawy, Dąbrowskiego, Cieplińskiego, Piłsudskiego, Pl. Wolności będzie odbywać się na wysokości przystanków na pasie ruchu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com