czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Początkiem listopada w klubie Pod Palmą wystąpi T.Love. W tym roku grupa obchodzi swoje 40-lecie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Klub Pod Palmą, który mieści się na ul. Cichej w Rzeszowie, już 6 listopada 2022 roku będzie gościł znany całej Polsce zespół muzyczny T.Love razem z liderem grupy Muńkiem Staszczykiem. Będzie można posłuchać zarówno nowych jak i tych nieco starszych kawałków, takich jak: „Warszawa”, „King”, „Ajrisz”, „Pochodnia”, „Ja ciebie kocham”. Klub otwarty będzie od godziny 18:00. Pojedynczy bilet na to muzyczne wydarzenie kosztuje 99 zł na stronie internetowej: www.kupbilecik.pl oraz https://bkb.pl/80647-42118.

  Punkty sprzedaży stacjonarnej:

  ✶Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 17 (Sklep Muzyczny Riff)

  ✶Rzeszów, ul. Pigonia 8 (Księgarnia PWN)

  ► Na stronie klubu:

  http://palma.rzeszow.pl/zamow/tlove

  Loża kosztuje 30 zł.
  Rezerwacja lóż pod numerem (17) 872 39 52, od poniedziałku do piątku między 9.00 a 17.00. Rezerwacja loży ważna jest przez jedną godzinę od momentu rozpoczęcia się wydarzenia!

  T. Love – jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, powraca na scenę po 5 latach przerwy. W 2022 roku zespół zaprezentuje nowy album zatytułowany „HAU! HAU!”, którego premierę zapowiedziano na 22 kwietnia. Przed nami wielka trasa koncertowa!

  Fani zespołu czekali na kolejną płytę T.Love siedem lat. Za większość kompozycji na nowym krążku odpowiada Janek Benedek, który wrócił do zespołu podczas prac nad nowym albumem.

  Płytę „HAU! HAU!” zapowiadają single „Pochodnia” i „Ponura Żniwiarka”. W pierwszym z nich gościnnie zaśpiewała z Muńkiem Staszczykiem Kasia Sienkiewicz – wokalistka zespołu Kwiat Jabłoni. „Pochodnia” to piosenka o ogniu miłości, pełna wspomnień i klasycznych brzmień gitarowych z lat 80. Razem z teledyskiem Marty Kacprzak, zawierającym wyjątkowe, archiwalne zdjęcia zespołu, „Pochodnia” staje się doskonałym preludium do tego, co czeka na fanów T.Love w 2022 roku.

  Nowa płyta i trasa koncertowa „HAU! HAU!” to również doskonała okazja do świętowania przypadającego w tym roku jubileuszu grupy. Na koncertach usłyszymy najnowsze kawałki T.Love oraz hity, które towarzyszą nam od lat.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com