poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  Dołącz do wolontariuszy Szlachetnej Paczki i pomagaj biednym ludziom, zbierając potrzebne dary!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Szesnaście miast, jeden cel – zachęcić do udziału w wolontariacie. We wtorek 27 września w całej Polsce, także w województwie podkarpackim, odbyły się Studniówki Szlachetnej Paczki.

  We wtorek 27 września w najpopularniejszych miejscach miast wojewódzkich odbyły się Studniówki Szlachetnej Paczki. Uczestnicy zapraszali do udziału w wolontariacie w ramach nadchodzącej edycji programu także w województwie podkarpackim. By zostać wolontariuszem wystarczy wejść na stronę www.superw.pl i wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.

  Za mniej niż 100 dni odbędzie się Weekend Cudów, czyli moment wręczenia Szlachetnych Paczek najbardziej potrzebującym rodzinom. Z tej okazji na ulicach miast wojewódzkich w całej Polsce odbyła się seria wydarzeń promujących wolontariat programu, bo to od liczby wolontariuszy zależy, jaka będzie skala pomocy w tym roku. Szlachetna Paczka wciąż szuka ponad 160 chętnych z naszego województwa.

  Jeżeli chcesz dołączyć do społeczności sprawczych osób, które mają realny wpływ na zmianę życia konkretnych osób ze swojego najbliższego otoczenia, dołącz do Szlachetnej Paczki! Wejdź na www.superw.pl i zostań wolontariuszem.

  Bądź wolontariuszem i pomagaj!

  „Odliczamy, pomagamy – bądź wolontariuszem!” – w zeszły wtorek, dzięki organizatorom i uczestnikom Studniówek Szlachetnej Paczki, to wezwanie rozbrzmiało nie tylko w naszym województwie, ale też w całej Polsce. Podczas wydarzeń, które odbywały się równolegle w każdym mieście wojewódzkim, uczestnicy mogli obejrzeć happeningi obrazujące wpływ każdego pojedynczego wolontariusza na życie rodzin w potrzebie czy zadać pytania obecnym wolontariuszom programu. W Rzeszowie uczestnicy mogli także wziąć udział w animacjach, zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz odtańczyć tradycyjnego poloneza.

  Bądź wsparciem dla takich osób jak pan Marian. Każdy nowy wolontariusz to szansa na zmianę dla trzech rodzin w potrzebie. Wejdź na www.superw.pl i bądź wolontariuszem!

  Możesz także wspierać dzieci z Akademii Przyszłości

  Podczas eventu w Rzeszowie uczestnicy zachęcali także do udziału w wolontariacie Akademii Przyszłości – programie, który wspiera dzieci z niskim poczuciem własnej wartości. By pomóc dzieciom z województwa podkarpackiego w budowaniu wiary w siebie, potrzeba jeszcze ponad 90 wolontariuszy Akademii Przyszłości.

  Bądź wsparciem dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci z województwa podkarpackiego. Wejdź na www.superw.pl i bądź wolontariuszem!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com