wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  PDK LIVE i JEDNOŚĆ HUCISKO PROWADZĄ W SUPERLIGA6 RZESZÓW – PODSUMOWANIE 2 KOLEJKI

  Polecamy

  - Reklama -

  W rzeszowskiej piłkarskiej Superlidze6 została rozegrana 2 kolejka . Komplet zwycięstw mają PDK Live Rzeszów oraz Jedność Hucisko i to one przewodzą w tabeli . Pierwsze jesienne zwycięstwo odnotowali także broniący tytułu mistrzowskiego Emeryci Rzeszów .

  Za nami druga seria piłkarskiej rzeszowskiej superligi6 . Rozgrywki odbywają się w środy na boguchwalskim orliku .

  JEDNOŚĆ HUCISKO – IDEO.PL 11-2 ( 3-1 )

  bramki : Kukulski x 3 ( 7,8, 43 ) , Krasoń x 3 ( 23,29,39 ) , Płoch ( 35 ) , Selwa x 2 ( 37,41 ) ,Kościow ( 44 ) , Wdowik ( 47 ) – Stec x 2 ( 21,48 )

  kartki : Chrobak ( żółta ) – Ideo

  Gracz meczu : Mateusz Krasoń ( Hucisko )

  Wyróżnieni : Mariusz Stec ( Ideo ) , Sebastian Kukulski ( Hucisko )

  Pierwsze 25 minut grający bez zmian Ideo dzielnie sobie radziło i przegrywało tylko dwoma bramkami . Po pauzie z upływem minut coraz mniej mocy było u gości i przyjmowali kolejne gole . Drugie zwycięstwo Huciska i druga porażka Ideo.pl .

  SERWIS KOP EXTREME – PDK LIVE 3-11 ( 1-4 )

  bramki : Pleskacz ( 2 ) , Kazik x 2 ( 30,38 ) – Kijanka x 3 ( 4,19,35 ) , Głowacz x 3 ( 9,18,49 ) , Fluda x 2 ( 33,37 ) , Longe x 2 ( 41,48 ) , Kuźniar ( 45 )

  Gracz meczu : Patryk Kijanka ( Pdk Live )

  Wyróżnieni : Krzysztof Kazik ( Extreme ) , Jonatan Owsumbu Longe (Pdk Live )

  To nie mecz to derby można było usłyszeć przed spotkaniem . Obydwa kapitanowie na pierwsze ich stracie na jesieni nastawali się bojowo . Jednak o ile menago gości „Decu ” na mecz ścignął etatowych graczy z 4 ligi z Cosmosu Nowotaniec , to jego vis-a-vis Molągowski od nie pamiętnych czasów niestety nie zjawił się na meczu , zatrzymały go sprawy służbowe . Na meczu zjawił się natomiast szef sponsora drużyny Piotrek z Serwis Kop , który z gołymi rękami nie przybył i drużyna po meczu delektowała się złocistym płynem ( zapewne jego smak był podwójnie gorzki ) . Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy , kiedy to w setnej sekundzie po bramce Pleskacza wyszli na prowadzenie , jednak riposta była bardzo szybka , bo nie minęło kolejnych 90 sekund a już był remis . Im dalej w las tym gorzej dla Extreme , a Pdk się rozkręcało w czym największy udział miało trio Kijanka i dwaj z Nowotańca Longe i Pena . Ostatecznie dwucyfrówkę puścił top golkiper 1 kolejki Urban . Rewanż odbędzie się za miesiąc .

  EMERYCI – TIGERS ROYALS 9-4 ( 5-1 )

  bramki : Wilk x 6 ( 11.13,20,29,37,44 ) , Lobas ( 19 ) , Frączek ( 23 ) , Grzebień ( 41 ) – Woźniak x 3 ( 8,35,36 ) , Pazdan ( 40 )

  Gracz meczu : Karol Wilk ( Emeryci )

  Wyróżnieni : Jakub Woźniak ( Tigers ) , Maciej Surowiec ( Emeryci )

  Na mecz przybyło tylko 6 Emerytów , ich rywal miał minimum 3 zmiany , jednak to lepszym zespołem byli Ci pierwsi . Można rzecz że to był mecz Wilk kontra Tigers . Karol aż sześciokrotnie pokonał dobrze broniącego Kaczora . Były takie bramki gdzie przechodził dwóch a nawet trzech rywali . Bramka kolejki jednak dla popularnego „Młodego” Pawła Grzebienia ( szkoda że nie było kamery ) . Tigers po bardzo słabej pierwszej połowie , w drugich 25 minutach zagrali jak równy z równym . Wreszcie w 3 kolejce na meczu ma się pojawić ” kołcz „Tygrysów ” Bartek Kaczor i w tym drużyna upatruje pozytywów że ktoś ich za linii bocznej poprowadzi .Broniący tytułu mistrzowskiego Emeryci wygrywają po porażce w poprzedniej kolejce i za tydzień zobaczymy na jakiej drodze Emeryci się znajdą .

  Kolejna 3 kolejka zostanie rozegrana 28 wrzesień 2022 ( środa ) na orliku w Boguchwale , gdzie zmierzą się o godz.19.15 Tigers Royals z PDK Live , o godz. 20.10 na orlik wybiegnie Extreme Serwis Kop z Ideo.pl a na koniec kolejki o 21.05 w hicie kolejki zmierzą się Emeryci Rzeszów z Jedność Hucisko .

  Dołącz do grona partnerów Super Ligi6 Rzeszów , w którym znajdują się :

  Cutline – producent odzieży sportowej , Leśny Tabor – park linowy oraz Pizzeria Crazy Driver Rzeszów .

  Więcej o rozgrywkach na stronach :

  http://www.facebook.com/Superli6a ,http://www.rzeszow.superliga6.pl

  Tabela po 2 kolejkach oraz statystyki indywidulane w galerii .

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com