poniedziałek, 25 września, 2023
+

  Szykuje się rozbudowa lotniskowej strefy komercyjno-gastronomicznej

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W części ogólnodostępnej terminala pasażerskiego powstaną nowe sklepy oraz perfumeria. Firma Lagardere Travel Retail podpisała umowę, w ramach której rozbuduje lotniskową strefę  komercyjno-gastronomiczną.

  Zgodnie z kontraktem prolongującym współpracę pomiędzy portem lotniczym a Lagardere, „1Minute” i „#VisitPodkarpackie” zostaną uruchomione do końca października br., zaś „Aelia Beauty”– do końca pierwszego kwartału 2023 r. Nowe przestrzenie komercyjne zwiększą komfort oczekiwania na odlot samolotu, przesiadkę lub przylot najbliższych.

  Dzięki bardzo dobrej współpracy z Lagardere, potentatem oferującym bardzo szeroką gamę produktów, powstaną przede wszystkim nowe punkty gastronomiczne oraz handlowe. Dla naszych pasażerów, których ostatnio coraz więcej pojawia się na lotnisku, będą to ciekawe, interesujące miejsca, które pozwolą w sposób komfortowy rozpocząć podróż. My zaś wzmacniamy przychody poza lotnicze naszego portu, na których też bardzo mocno nam zależy

  Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

  Rozbudowa będzie również dotyczyła parkingu koło lotniska, który w połowie przyszłego roku powiększy się o blisko 500 nowych miejsc. Na rzeszowskim lotnisku dynamicznie rozwija się obsługa pasażerów VIP. Od początku tego roku na Jasionce obsłużono prawie 1500 podróżnych korzystających ze specjalnych udogodnień oferowanych przez port lotniczy.

  Chcemy być na wszystkich lotniskach w Polsce, a z naszego punktu widzenia podrzeszowskie lotnisko jako jedne z pierwszych już wróciło do normalności po pandemii.

  Andrzej Kacperski, prezes Lagardere Travel Retail Polska
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com