poniedziałek, 4 grudnia, 2023
+

  Reprezentacja Polski U20 przygotowuje się do meczów z Niemcami i Portugalią

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Reprezentacja Polski do lat 20 w Woli Chorzelowskiej przygotowuje się do meczów Turnieju Ośmiu Narodów z Niemcami i Portugalią. Wczoraj wieczorem biało-czerwonych odwiedził prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba.

  Trener Miłosz Stępiński w rozmowie z Prezesem Golbą wyraził nadzieję, że reprezentacja podtrzyma dobrą passę meczów na Podkarpaciu bowiem w dotychczasowych meczach rozgrywanych na terenie działalności Podkarpackiego ZPN pod jego wodzą biało-czerwoni jeszcze nie przegrali.


  Wśród powołanych są przedstawiciele naszego regionu. Reprezentujący Apklan Resovię obrońca Karol Chuchro, a także wywodzący się z Podkarpacia bramkarz Zagłębia Lubin Kacper Bieszczad oraz napastnik Puszczy Niepołomice Lucjan Klisiewicz.

  – Bardzo się cieszymy, że ponownie możemy gościć młodzieżową reprezentację Polski na Podkarpaciu. Baza w Woli Chorzelowskiej jest bardzo dobra dlatego tez wiemy, że niczego Wam nie brakuję. Nasz region czeka na mecze międzynarodowe, czego najlepszym przykładem jest to, że bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Wierzymy, że będziecie mieli głośny doping, bowiem stadion w Stalowej Woli będzie pełny.

  Mieczysław Golba, prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej

  Dziś wylatują do Niemiec, gdzie jutro rozegrają kolejne spotkanie w ramach Turnieju Ośmiu Narodów. Po powrocie do Polski będą nadal w Woli Chorzelowskiej.  przygotowywać się do pojedynku z Portugalią. Mecz we wtorek o 15:15 w Stalowej Woli.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com