czwartek, 1 czerwca, 2023
+

  Weź udział w zbiórce karmy i środków czystości dla zwierząt ze Schroniska „Kundelek” w Rzeszowie

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zbliża się Światowy Dzień Zwierząt. Naszą troskę o nie możemy okazać na różny sposób, na przykład wspierając zajmujące się nimi organizacje. Od środy 21 września można pomóc Schronisku „Kundelek” w Rzeszowie poprzez udział w zbiórce na rzecz potrzebujących zwierzaków, która odbywa się w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Najbardziej potrzebne są karma oraz środki czystości. Akcja potrwa do 10 października. Dary można przynosić od poniedziałku do soboty od godziny 9.00 do godziny 21.00.

  Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Kundelek” w Rzeszowie powstało w 2005 roku i otacza opieką pozbawione domów psy i koty z Rzeszowa i okolic. Prowadzi działania edukacyjne dla młodzieży i promuje adopcję bezdomnych zwierząt. Dlatego warto wesprzeć działalność tej placówki.

  Najbliższą okazją, żeby pomóc schronisku jest zbiórka, która odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Od 21 września do 10 października do specjalnej skrzyni ustawionej w pasażu galerii handlowej można przynosić karmę dla psów i kotów oraz środki czystości, które pozwolą jeszcze lepiej zadbać o warunki, w jakich przebywają zwierzęta.

  – Schronisko „Kundelek” jest miejscem, gdzie zwierzęta dotknięte bezdomnością czy niewłaściwymi decyzjami człowieka odzyskują siły i szanse na troskliwy dom. Dlatego okażmy serce i dołączmy do zbiórki. To również najlepszy sposób, żeby świętować Światowy Dzień Zwierząt, który obchodzimy 4 października – zachęca Aleksandra Błaszczak, menedżer marketingu Centrum Handlowego Auchan Krasne

  Ważne, żeby przynosić rzeczy, które są najbardziej potrzebne schronisku. Psy i koty przebywające w Schronisku „Kundelek” czekają na suchą i mokrą karmy dowolnych marek. Podczas akcji będą zbierane również środki czystości. Można przynosić ręczniki papierowe, proszki do prania dowolnej marki, chusteczki nawilżane, płyny do szyb, podłóg oraz uniwersalne, a także rękawiczki lateksowe bezpudrowe w rozmiarach L i XL.

  Przed zakupami listę można sprawdzić na stronie internetowej centrum handlowego oraz przy skrzyni na dary w pasażu centrum handlowego. Produkty można kupić także na miejscu i od razu umieścić je w skrzyni.

  Zbiórka na rzecz Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Kundelek” w Rzeszowie odbywa się w Centrum Handlowym Auchan Krasne, Krasne 20 B koło Rzeszowa. Skrzynia na dary będzie dostępna w pasażu centrum handlowego od godziny 9.00 do godziny 21.00.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com