wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  Zakończyła się Konferencja InternetBeta

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podczas konferencji InternetBeta (14 – 16 września 2022 r.), która odbywa się rokrocznie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania swoją wiedzą oraz umiejętnościami podzieliło się ponad 80 prelegentek i prelegentów – ekspertów z obszaru Internetu i nowych mediów. Uczestnikami wydarzenia byli specjaliści z branży eCommerce, agencji digital i startupów, inwestorzy, dziennikarze, przedstawiciele organizacji pozarządowych i samorządów, a także youtuberzy, blogerzy i influencerzy.

  InternetBeta od 2009 roku łączy różne środowiska związane z Internetem, zarządzaniem, marketingiem i nowymi technologiami. Jej wyróżnikiem jest również łączenie teorii z praktyką, jak mówiła podczas otwarcia konferencji w kampusie WSIiZ w Kielnarowej Prodziekan Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej dr Barbara Przywara: WSIiZ słynie z tego, że kształci praktycznie, łączy teorię z praktyką. I ta konferencja jest tego dobitnym dowodem.

  Podczas trzech dni konferencji prelekcje oraz warsztaty dotyczyły między innymi sprzedaży internetowej, kryptowalut, SEO, sztucznej inteligencji czy e-learningu. Sporo miejsca zajęły także rozważania na temat zarządzania, wyzwań klimatycznych, umiejętności miękkich i radzenia sobie ze stresem. Tematy wystąpień, jak co roku, były bardzo różnorodne, między innymi  „Jak zebrać miliard złotych od funduszy VC?” zdradzał Michał Rokosz, o higienie cyfrowej i fake newsach opowiadała Anna Ledwoń-Blacha a Łukasz Skołowski przekonywał, aby nie bać się Tik-Toka.

  Tegoroczna edycja była bardzo udana. W oczach wielu osób wartość merytoryczna wygłaszanych prelekcji była na bardzo wysokim poziomie. Udało się także utrzymać specyficzny dla Internetbeta klimat. W tym roku naszej komunikacji towarzyszył hashtag #klimattoludzie – wynika to z faktu, że Beta to nie tylko merytoryka, ale również relacje i wymiana doświadczeń w kuluarach. Do zobaczenia za rok: 13-15.09.2023 – podsumował tegoroczną i zaprosił na kolejną edycję konferencji.

  Łukasz Bis – główny organizator InternetBeta
  fot. Piotr Kordyś/Blue Cherry Studio/WSIiZ
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com