0,1 C
Rzeszów
sobota, 28 stycznia, 2023
+

  Co będzie grane w Kinie Za Rogiem Café w najbliższym czasie? Pożegnaj lato w filmowym stylu

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przy ulicy Świętego Mikołaja 6 w Rzeszowie mieści się Kino za Rogiem Café, które zaprasza wszystkich – całe rodziny z dziećmi, przyjaciółki, chłopaków i dziewczyny, seniorów i młodzież na wyjątkowe filmy prezentowane w tym nieco kameralnym kinie. A na połowę września, na zakończenie lata przygotowało mnóstwo nowości. Sprawdź, co będzie grane? Przyjdź od wtorku do niedzieli od godziny 10 do 20. Uwaga! W poniedziałki kino jest nieczynne.

  W razie jakichkolwiek pytań można się skontaktować z kinem, dzwoniąc pod numer telefonu tel: 600927509 lub wchodząc na stronę internetową www.kzrcafe.pl.

  SENIORALIA 2022 – ostatnie dni specjalnych pokazów ze zniżkami dla Seniorów

  Kino za Rogiem przyłącza się do obchodów Senioraliów 2022!

  W dniach od 3-11.09 w naszym mieście odbyły się i odbędą się przedsięwzięcia, których celem jest aktywizacja oraz integracja wszystkich Seniorów poprzez szereg wydarzeń o charakterze kulturalnym, edukacyjnym i rozrywkowym.

  W tych dniach w Kinie za Rogiem Café codziennie odbędą się pokazy dla Seniorów.

  Bilety:

  Osoby po 60. roku życia za okazaniem dowodu osobistego – 9.50 zł

  Osoby z Ogólnopolską Kartą Seniora 10% zniżki na bilety do kina i ofertę kawiarni! 

  Karnet na 8 filmów –  40 zł

   7.09 14:00 Zawsze jest czas na miłość – amerykańska komedia obyczajowa, w której starsza kobieta pomaga nowo poznanemu mężczyźnie walczyć o dom. Przekonuje się, że nawet w jesieni życia miłość jest możliwa.

  8.09 14:00 Ewa chce spać – polska kultowa komedia o młodej dziewczynie, która przyjeżdża do miasta dzień przed rozpoczęciem roku szkolnego. Nie mogąc spędzić nocy w internacie, rozpoczyna poszukiwania noclegu.

  9.09 14:00 Cwaniaki z Hollywood – amerykańska komedia kryminalna z Robertem De Niro. Producent filmowy postanawia upozorować wypadek aktora, by zdobyć pieniądze na spłatę długu zaciągniętego u mafii.

  10.09 12:00 Boska Florence – amerykańska komedia muzyczna, w której Meryl Streep gra Florence Foster Jenkins pozbawioną talentu i głosu kobietę, która marzy o zostaniu śpiewaczką operową.

  11.09 12:00 Dalida. skazana na miłość – francuska muzyczna biografia Miss Egiptu, i popularnej piosenkarki, zdobywczyni 70 złotych płyt.

  NOWOŚĆ w Kinie za Rogiem Café POSTAW NA FiLM

  Od 2 września Kino za Rogiem Cafe zaprasza na specjalne pokazy z nowej oferty POSTAW NA FILM! W tygodniu, w godzinach od 10-12 Widzowie sami mogą wybrać film, który obejrzą z 3 proponowanych tytułów. Warunkiem projekcji jest minimum 5 osób na widowni. Bilety kosztują 10zł. W przypadku kilku zainteresowanych decyduje pierwsze zgłoszenie.

  Zatem jeśli między godziną 10 a 12 szukasz pomysłu na spędzenie czasu – POSTAW NA FILM w Kinie za Rogiem Cafe. W najbliższym tygodniu do wyboru są filmy:

  Logan Lucky

  Matki równoległe

  Whitney

  14.09 18:30 FILMOWE SPOTKANIA ZA ROGIEM Nowy porządek

  „Nowy porządek” to wizja świata, w którym ogromne różnice klasowe doprowadzają do zamieszek, zabójstw i porwań na ogromną skalę. Spychani na społeczny margines ludzie chwytają za broń i decydują się na bezwzględną zemstę. Film Franco to brutalny, wstrząsający, perfekcyjnie zainscenizowany thriller. Najbardziej porażające w wizji reżysera wydaje się to, że mamy do czynienia nie z wyssaną z palca fantastyczną opowiastką, lecz z wielce prawdopodobną wizją niedalekiej przyszłości. A w niektórych miejscach na świecie (czy aż tak odległych?) być może taki horror jest już na porządku dziennym. Nic dziwnego, że sam reżyser – odbierając weneckie laury – mówił, że pisał scenariusz sześć lat wcześniej, myśląc o dystopii, a efekt aktualności bardzo go zaskoczył.

  Filmowe Spotkania za Rogiem to pokazy specjalnie dobranych filmów w gronie miłośników kina. Projekcję poprzedza krótka prelekcja, a po seansie w miłej, swobodnej atmosferze odbywa się rozmowa na temat obejrzanej produkcji. Wydarzenie prowadzi Karolina Marciszewska.

  WTOREK Z KLASYKĄ – 13.09 o 19:00 w dniu 40- lecia premiery kino wyświetli film Konopielka Witold Leszczyński, zdobywcę Srebrnego Lwa na festiwalu w Gdyni 1984.

  Repertuar Kina za Rogiem 9.09 – 15.09

  9.09 PIĄTEK

  10-12 POSTAW NA FILM!

  14:00 SENIORALIA 2022 Cwaniaki z Hollywood

  16:30 Moja cudowna Wanda – 35-letnia Polka opiekuje się wiekowym Josefem, spędzając sporo czasu z jego rodziną. Nieoczekiwany zwrot akcji sprawia że sytuacja wszystkich wymyka się spod kontroli.

  19:00 SEANS DLA DWOJGA Piosenki o miłości – Osadzona we współczesnej Warszawie, słodko-gorzka historia o miłości niemożliwej i poszukiwaniu własnej tożsamości.

  10.09 SOBOTA

  10:30 Listonosz Pat i wielki świat – Listonosz Pat postanawia wziąć udział w telewizyjnym show „Gwiazdą być!”.

  12:00 SENIORALIA 2022 Boska Florence

  16:00 Cały świat Romy – film familijny – Chłodne relacje między babcią a wnuczką ocieplają się za sprawą wspólnych planów, których realizacji obie się poświęcą.

  19:00 Pies – Komandos Briggs dostaje zadanie przewiezienia straumatyzowanego psa Lulu wzdłuż wybrzeża Pacyfiku na pogrzeb swojego najlepszego przyjaciela.

  11.09 NIEDZIELA

  10:30 Riko prawie bocian – animowany film dla dzieci o wróbelku Rysio przygarniętym przez parę bocianów, który z nimi postanawia wyruszyć do Afryki.

  12:00 SENIORALIA 2022  Dalida. skazana na miłość

  15:00 Bella i Sebastian 2 – Sebastian wyrusza na poszukiwania zaginionej przyjaciółki. Towarzyszy mu nieodłączny pies – Bella.

  18:00 Jedenaste: znaj sąsiada swego – młody wzięty aktor spotyka w barze tajemniczego Bruna, który od dawna chce się na nim zemścić.

  12.09 PONIEDZIAŁEK

  nieczynne

  13.09 WTOREK

  10-12 POSTAW NA FILM!

  14:00 Klub rozwodników – mężczyzna po rozstaniu z żoną trafia do Klubu Rozwodników, co może być przeszkodą, gdy pozna miłość swojego życia

  17:00 Piosenki o miłości – Piosenki o miłości – Osadzona we współczesnej Warszawie, słodko-gorzka historia o miłości niemożliwej i poszukiwaniu własnej tożsamości.

  19:00 WTOREK Z KLASYKĄ w dniu 40- lecia premiery Konopielka

  14.09 ŚRODA

  10-12 POSTAW NA FILM!

  14:00 Matki równoległe – najnowszy poruszający dramat Pedro Almodóvara, historia dwóch samotnych kobiet, które nie podejrzewają, że losy ich i ich dzieci będą splatały się w zupełnie niespodziewanych momentach ich życia.

  17:00 Cały świat Romy – film familijny; Chłodne relacje między babcią a wnuczką ocieplają się za sprawą wspólnych planów, których realizacji obie się poświęcą.

  18:30 FILMOWE SPOTKANIA Nowy porządek

  15.09 CZWARTEK

  10-12 POSTAW NA FILM!

  14:00 Pies – Komandos Briggs dostaje zadanie przewiezienia straumatyzowanego psa Lulu wzdłuż wybrzeża Pacyfiku na pogrzeb swojego najlepszego przyjaciela.

  16:30 Jedenaste: znaj sąsiada swego – młody wzięty aktor spotyka w barze tajemniczego Bruna, który od dawna chce się na nim zemścić.

  18:00 Midsommar. W biały dzień – w dzień przesilenia letniego dwoje amerykanów w szwedzkiej, odciętej od cywilizowanego świata osadzie, bierze udział w mrocznych obrzędach 

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com