sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Spektakl dla młodzieży i dorosłych „Arszenik” w Masce ze zniżką dla seniorów

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Począwszy od bieżącego sezonu Teatr Maska wznawia działalność Sceny dla Młodzieży i Dorosłych. W ramach tej sceny organizatorzy serdecznie zapraszają już w najbliższy weekend na przezabawną komedię ARSZENIK zainspirowaną kultową sztuką „Arszenik i stare koronki“ (może niektórzy z Państwa pamiętają sprzed lat słynną telewizyjną realizację z gwiazdorską obsadą, m.in. Ireną Kwiatkowską, Barbarą Ludwiżanką, Wiesławem Michnikowskim i Wojciechem Pokorą?).

  Ten tytuł będzie grany do końca roku tylko dwa razy – właśnie 10 i 11 września o godz. 18.00, więc warto przyjść i nie przegapić przedstawienia!

  W dniach 10–11 września – w ramach Senioraliów Rzeszowskich – przygotowano dodatkowo specjalną ofertę: seniorom, którzy będą chcieli kupić bilety na ARSZENIK, będzie przysługiwała 50% zniżka (czyli jednorazowa wejściówka będzie kosztowała tylko 15 zł.

  Jeśli lalki kojarzą Wam się z bajkami, a teatr lalkowy z dziećmi – jesteście w błędzie, czego ten tytuł jest najlepszym dowodem. To przedstawienie dla dorosłych skrzące się dowcipem, grane brawurowo i – jak stwierdzili ci, którzy je widzieli podczas sierpniowej premiery – „rewelacyjne“! Jeśli jesteście gotowi na godzinę beztroskiego śmiechu, ARSZENIK jest znakomitą propozycją właśnie dla Was!

  Trailer spektaklu można pobrać https://we.tl/t-26SSMg5Uq5

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com