niedziela, 4 czerwca, 2023
+

  Środkowy Obrońca Kamil Pajnowski nowym zawodnikiem Stali Rzeszów

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Kamil Pajnowski, 24-letni środkowy obrońca został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów. Z klubem ze stolicy Podkarpacia podpisał roczny kontrakt.

  Kamil Pajnowski swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Jagiellończyku Biała Podlaska, z którego trafił do TOP 54 Biała Podlaska i w jego grupach młodzieżowych łącznie występował przez ponad 2 lata. Zaliczył też roczny pobyt w Delcie Warszawa.

  Czyniąc stałe postępy został zauważony przez Jagiellonię Białystok i przeszedł do jej drugiego zespołu, a z czasem został włączony do kadry pierwszej drużyny. W niej jednak nie zdołał zadebiutować i sezon 2017/2018 spędził w rodzinnym mieście, będąc graczem Podlasia Biała Podlaska.

  Wiążę duże nadzieje z przyjściem do Stali Rzeszów. Czuję się tutaj bardzo dobrze i jestem przekonany, że wybrałem odpowiednie miejsce do dalszego rozwoju.

  Kamil Pajnowski, nowy piłkarz Stali Rzeszów

  W sezonie 2018/2019 związał się z 2-ligowym wtedy Górnika Łęczna i to jego barwy, z półroczną przerwą na grę dla Motoru Lublin, reprezentował do zakończenia sezonu 2021/2022. Z łęcznianami świętował dwa awanse – do 1 ligi, a także do Ekstraklasy. Zaznał z nimi również gorycz spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej. W ostatnim sezonie zanotował 12 występów w PKO BP Ekstraklasie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com