piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Sprawy organizacyjne w związku z pogrzebem Prezydenta Tadeusza Ferenca

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W związku z uroczystościami pogrzebowymi wieloletniego prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca, w najbliższy piątek, 2 września, pomiędzy godziną 12 a 17 ruch w mieście może być utrudniony.

  Bardzo prosimy mieszkańców o wyrozumiałość. Utrudnienia mogą dotyczyć szczególnie okolic cmentarzy, Katedry Rzeszowskiej i trasy przejazdu konduktu żałobnego. Po mszy, kondukt żałobny przejedzie na cmentarz komunalny Wilkowyja.

  Trasa przejazdu konduktu: ul. Sikorskiego, Armii Krajowej, rondo Pobitno, ul. Lwowska, ul. Cienista.

  Uprzejmie prosimy mieszkańców, którzy chcą wziąć udział w ostatnim pożegnaniu Prezydenta aby nie przyjeżdżali własnymi samochodami, lecz skorzystali z komunikacji miejskiej.

  Informujemy również, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w Katedrze Rzeszowskiej, dla mieszkańców, którzy będą chcieli wziąć udział w mszy świętej, zostaną ustawione dwa telebimy. Jeden przed Katedrą, drugi w Parku Papieskim.

  Obok Katedry Rzeszowskiej,  na prawym pasie ulicy Sikorskiego, na mieszkańców będzie czekało 15 oznakowanych autobusów, którymi bezpłatnie będzie można przejechać spod Katedry na cmentarz i z powrotem.

  W dniu pogrzebu Prezydenta, 2 września, nie będzie możliwości zaparkowania na parkingu pod cmentarzem Wilkowyja.

  Informujemy o możliwości wpisania się do księgi kondolencyjnej, która znajduje się w ratuszu. Wpisów będzie można dokonywać od godziny 7:30 do 18:00.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com