-2,8 C
Rzeszów
wtorek, 28 marca, 2023
+

  Sport, zdrowie i uroda – w jednym miejscu, w jednym czasie! Sportowy weekend już 2-3 września w Millenium Hall!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Takiego wydarzenia jeszcze nie było! Calypso Body Workout, Maraton trampolin, zumby oraz po raz pierwszy w Rzeszowie maraton Calypso Bike zostaną zorganizowane w Millenium Hall już w dniach 2-3 września 2022 roku. Punktem kulminacyjnym będzie przygotowana specjalnie dla rzeszowskich kibiców prezentacja drużyny hokejowej Marma Ciarko STS Sanok.

  Treningi z instruktorami Calypso Fitness na Skwerze Millenium Hall

  Trzy maratony prowadzone przez trenerów Calypso Fitness: maraton trampolin, maraton Calypso Bike – pierwszy maraton na rowerach stacjonarnych w Rzeszowie, maraton zumby. Bezpłatne pomiary analizy składu ciała. Promocja sportowego trybu życia. Zapisy na treningi i maratony odbywają się poprzez klub Calypso Fitness w Millenium Hall, ilość miejsc ograniczona.

  Prezentacja drużyny hokejowej Marma Ciarko STS Sanok

  Tuż przed rozpoczęciem sezonu Polskiej Ligi Hokejowej na scenie Millenium Hall zaprezentują się zawodnicy sanockiej drużyny hokeja. Wszyscy fani będą mogli spotkać się z zespołem.

  Kliniki La Perla – Z pasji do pięknej sylwetki

  Stoisko ze sprzętem wspierającym regenerację po treningu. Będzie możliwość skorzystania z pokazowych zabiegów Kliniki: Thermologie – drenaż limfatyczny i złagodzenie bólu mięśni po treningu; Jet Vibe – wsparcie rozrostu mięśniowego za pomocą pola magnetycznego, redukcja tłuszczu; Biolift Therapy – regeneracja mięśni, skuteczne leczenie bólu, wsparcie i rehabilitacja pourazowa.

  Dla uczestników maratonów sportowych możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród ufundowanych przez Klinikę La Perla m.in.: Thermologie – pakiet 8 zabiegów, Jet Vibe – pakiet 6 zabiegów, Biolift Therapy – pakiet 6 zabiegów, vouchery o wartości 100 zł.

  Muzeum Mobilne Totalizatora Sportowego będzie stacjonowało na Skwerze Millenium Hall przez dwa dni 2 i 3 września.

  To muzeum multimedialne w formie roadshow oraz miejsce pełne interaktywnych atrakcji, do których należą: multimedialne prezentacje, eksponaty (m. in. koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego, czy sportowe buty mistrza olimpijskiego z Tokio 2020 – Dawida Tomali, w których sięgnął po złoty medal w chodzie sportowym na 50 km), wirtualny spacer po Studiu LOTTO, przygotowany specjalne na potrzeby muzeum interaktywny quiz, w którym można sprawdzić swoją sportową wiedzę.  Jest także statyczna sekcja historyczna, która obrazuje przekrój działalności Totalizatora Sportowego. W Muzeum Mobilnym można zobaczyć historyczne plakaty, kupony oraz archiwalne zdjęcia z kolektur. Jedną z najbardziej obleganych atrakcji jest zainstalowana w muzeum fotobudka, w której można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Natomiast najbardziej innowacyjną atrakcją wystawy jest holoboks z postacią Roberta Lewandowskiego, Ambasadora Jubileuszu 65-lecia Totalizatora Sportowego. Wszyscy zwiedzający otrzymają gadżety.

  Sportowa akcja rabatowa w wybranych salonach w Millenium Hall podczas której, będzie można nabyć sportowe ubrania i dodatki z ekstra rabatami.

  HARMONOGRAM sportowej imprezy:

   2 września

   12:00 – sportowe animacje

   16:00 – Calypso Body Workout

   3 września

   12:00 – Maraton Trampolin

   13:15 – Maraton Calypso Bike

   15:30 – Maraton Zumby

   17:00 – Prezentacja Drużyny Hokejowej Marma Ciarko STS Sanok

  Wydarzenie odbędzie się na Skwerze Millenium Hall.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com