piątek, 8 grudnia, 2023
+

  W ramach Letniego Ogródka Kulturalnego będzie puszczany film „The Square”

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Estrada Rzeszowska zaprasza na ostatni w tym sezonie seans filmowy w ramach Letniego Ogródka Kulturalnego. Już w piątek 2 września o godzinie 20:00 na placu przy budynku Estrady Rzeszowskiej przy ul. Jagiellońskiej 24 będzie można obejrzeć nagrodzony Złotą Palmą i Złotym Globem film pt. „The Square”.

  „The Square”, w reżyserii Rubena Östlunda, jest soczystą komedią obfitującą w czarny humor. Nie brak w niej ciekawych kadrów i błyskotliwych dialogów. Znajdzie się także goryl i Tesla. Film jest niebanalną historią dyrektora prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej, które dostarcza mu równie dużo pieniędzy co zmartwień. Dzięki swemu urokowi osobistemu i wielkiej charyzmie rozwiedziony mężczyzna i przykładny ojciec korzysta z atencji, którą darzą go panie. Gdy staje przed ogromnym wyzwaniem w postaci premiery wystawy The Square, która spędza mu sen z powiek, na horyzoncie pojawia się kolejna kobieta, a relacja z nią okazuje się wcale nie być tak prosta i pewna jak przypuszczał  – dokładnie tak jak sukces nowej instalacji.

  Film został okrzyknięty mianem najzabawniejszego dzieła nagrodzonego Złotą Palmą od czasów premiery „Pulp Fiction”. Z pewnością jest to satyra, która nie pozostawia widza obojętnym.

  Wstęp wolny. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com