11,3 C
Rzeszów
sobota, 1 października, 2022
+

  Zapisz się na profesjonalny kurs rysunku i malarstwa razem ze szkołą artystyczną START

  Polecamy

  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Studio Artystyczne START powstało z myślą o osobach zaczynających przygodę ze sztuką, bądź pragnących poszerzyć swoje umiejętności. Główną ideą warsztatów jest kształtowanie wrażliwości artystycznej i doskonalenie umiejętności przekazywania swoich przeżyć, odczuć i nastrojów poprzez sztuki wizualne.  Szkoła mieści się na ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 28 D w Rzeszowie. Aktualnie jest prowadzony nabór do szkoły, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zajęcia zaczynają się już od września!

  Studio Artystyczne START prowadzi kursy z Rysunku i Malarstwa od 2019 roku. Kursy skierowane są w równym stopniu dla osób zaczynających przygodę ze sztuką i dla chcących poszerzyć swoje umiejętności twórcze. Kadra prowadzi zajęcia w 5 grupach wiekowych: Dzieci I (8-10 lat), Dzieci II (10-13 lat), Młodzież I (13-15 lat), Młodzież II i Dorośli (15 lat +), Grupa Młodzież i Dorośli Zaawansowana/ Kurs Przygotowujący do szkół i uczelni artystycznych (15 lat +)

  Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach (max. do 10 osób), dzięki czemu kursanci mają okazję poznać różne techniki rysunku i malarstwa oraz samemu przekonać się jakie możliwości daje ołówek, węgiel, pastel, tusz a także akwarela, farby olejne, czy akrylowe. Tematem dominującym jest martwa natura, studium postaci, anatomia – szkielet, pejzaż i kolaż oraz kreatywne zajęcia dla najmłodszych.

  Kadrę tworzą profesjonalni artyści a zarazem pedagodzy, gwarantuje to doskonałe przygotowanie dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Doświadczenie nauczycieli z każdym rokiem prowadzenia zajęć w pracowni przekłada się na bardzo urozmaiconą tematykę zajęć oraz duże zainteresowanie kursami.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -