środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Koncert KIWI w Letnim Ogródku Kulturalnym

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dokładnie 5 sierpnia o godzinie 20:00 scenę Letniego Ogródka Kulturalnego podbije KIWI. Tradycyjnie koncert odbędzie się na placu przy budynku Estrady Rzeszowskiej (ul.Jagiellońska 24), a organizatorem wydarzenia jest Rzeszowski Inkubator Kultury. Wstęp darmowy!

  Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian – krakowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Ma w sobie pół krwi polskiej i pół ormiańskiej. Mówi, że najpiękniejsze rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza.

  Swoją solową karierę rozpoczęła od akcji FONOBO Pitcher, w ramach której wydała singiel „Zatraceni”. Kontynuując współpracę z FONOBO Label wypuściła EPkę „Nocą”. Jej wrażliwość oraz świeże podejście do muzyki zostały docenione przez słuchaczy oraz Spotify. KIWI była jedną z twarzy pierwszej lokalnej odsłony projektu RADAR, którego celem jest wspieranie młodych artystów z Polski. Debiutancki album zatytułowany “Pętla” ukazał się 28 stycznia 2022 r. i zebrał wyłącznie pozytywne recenzje.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com