0,5 C
Rzeszów
sobota, 28 stycznia, 2023
+

  Koncert akustyczny Bartłomieja 'Gibsona’ Filipa razem z nauką gry na gitarze

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Estrada Rzeszowska i Rzeszowski Inkubator Kultury zapraszają na  wyjątkowy koncerty w ramach działań Letniego Ogródka Kulturalnego.

  Letni Ogródek Kulturalny

  To cykl bezpłatnych wydarzeń działającego w Estradzie Rzeszowskiej Rzeszowskiego Inkubatora Kultury –  między innymi koncertów i projekcji filmowych na parkingu przy budynku Estrady (ul.Jagiellońska 24).

  4 sierpnia o godz 20:00 na placu przy budynku Estrady Rzeszowskiej (Jagiellońska 24) odbędzie się akustyczny koncert w wykonaniu dobrze znanego rzeszowskiej publiczności Bartłomieja 'Gibsona’ Filipa. Będzie to wydarzenie wyjątkowe, gdyż po raz pierwszy na żywo wybrzmi autorski materiał artysty.

  Wcześniej, bo o godz. 15:00 zapraszamy natomiast na warsztaty gitarowe prowadzone przez Bartka 'Gibsona’ Filipa skierowane do młodzieży. Zapisy odbywają się mailowo na adres kontakt@inkubatorkultury.eu

  Liczba miejsc ograniczona

  Bartłomiej 'Gibson’ Filip

  Przez lata grał w różnych lokalnych zespołach, z którymi występował na wielu scenach. W 2017 razem z Biegunem Zachodnim wydał album „Pamiętaj Kim Byłeś”, natomiast w 2014r jako basista dołączył do mieleckiego zespołu Mr. Pollack, z którym koncertuje w Polsce i zagranicą. Razem z Mr.Pollack wydał reedycję albumu „Black Hawk” a w 2022 album „Siedem Źródeł”. Muzyk jest w trakcie prac nad materiałem na swój pierwszy solowy album.

  Wstęp na koncert oraz warsztaty gitarowe jest całkowicie bezpłatny.

  Inicjatywa jest realizowana w ramach programu grantowego DziałajMY.

  FB wydarzenie: https://bit.ly/3b9R1uM

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com