wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  Europejski piknik przyjaźni w rezerwacie przyrody Lisia Góra

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców na Europejski Piknik Przyjaźni, czyli półmetek trwającej przez cały okres wakacyjny Letniej Akademii Przyjaźni z Funduszami Europejskimi. Integracyjna impreza plenerowa odbędzie się w niedzielę 31 lipca 2022 roku na terenie przy rezerwacie przyrody Lisia Góra w Rzeszowie.

  Letnia Akademia Przyjaźni z Funduszami Europejskimi to wakacyjna akcja Rzeszowskiego Domu Kultury, która wystartowała 1 lipca 2022 roku. W jej ramach organizowanych jest 35 bezpłatnych wydarzeń na terenie całego Rzeszowa, które adresowane są do społeczności polskiej oraz ukraińskiej. Do tej pory odbył się cykl pokazów Bajki i Historie Piaskiem Malowane, jak również pierwsze odsłony Wakacyjnej Akademii Smyka oraz Polsko-Ukraińskiej Akademii Artystycznej.

  Europejski Piknik Przyjaźni odbędzie się w niedzielę 31 lipca 2022 roku w godzinach 13:00 – 18:00 na terenie przy rezerwacie przyrody Lisia Góra w Rzeszowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a szczegółowy program jest dostępny na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl. Działanie jest współfinansowane z Funduszy Europejskich w ramach Letniej Akademii Przyjaźni z Funduszami Europejskimi.

  Podczas pikniku na uczestników czekać będą liczne atrakcje: pokazy grup artystycznych koncerty, zabawy z animatorami, urządzenia rekreacyjne, strefa relaksu, Europejska Cudotwórnia – plenerowe warsztaty rękodzieła z różnych stron kontynentu europejskiego, warsztaty eco oraz strefa gastronomii.

  Oficjalnym półmetkiem trwającej akcji będzie Europejski Piknik Przyjaźni. W jego bogatym programie znajdzie się między innymi koncert muzyczny „Śladami Europy”, spotkanie
  z wolontariuszami Erasmus+ oraz młodzieżowe warsztaty projektowania plakatu „Europejski Poster”. Dodatkowo na uczestników pikniku czekać będą warsztaty kreatywne, gry XXL, animacje, konkursy
  z nagrodami oraz wiele innych atrakcji.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com