wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  Włodi wystąpi w Przystani na Lato już początkiem sierpnia!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowską Przystań na Lato już początkiem sierpnia (5.08) odwiedzi Włodi! Koncert hip-hopowca rozpocznie się o 20:00. Wstęp od 16 lat. Osoby, które nie spełniają wymaganego wieku mogą przyjść z pełnoletnimi opiekunami. Liczba miejsc ograniczona! Bilety na koncert już od 39 zł dostępne do kupienia na stronie internetowej https://stage24.pl/events/-rzeszow-319

  Włodi, właściwie Paweł Włodkowski urodził się w 1976 r. w Warszawie – polski raper i producent muzyczny, a także przedsiębiorca. Zaliczany do prekursorów nurtu ulicznego rapu w Polsce. Paweł Włodkowski znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w zespole hip-hopowym Molesta Ewenement, którego był współzałożycielem. Wraz z zespołem nagrał m.in. pięć albumów studyjnych. Uzyskał także dwukrotnie nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Od 2009 roku współtworzy zespół Parias. Wraz z bratem Hohol’em tworzy grupę producencką Tek-N. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Był ponadto członkiem składu Klima, wraz z Chadą, Kaczym i Vieniem.

  Włodi współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: DJ 600V, Zipera, Mor W.A., DJ. B, Pono, WhiteHouse, WNB, Emade, Hemp Gru, Małolat, Ajron, WWO, Slums Attack, THS Klika, Grammatik, Dixon37, Pjus, VNM, W.E.N.A. oraz Pyskaty. Od 2006 roku Włodkowski wraz z członkami zespołu Molesta Ewenement prowadzi wytwórnię muzyczną Respekt Records. Wcześniej był związany z firmą Baza Lebel. Jest również właścicielem firmy odzieżowej 5G.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com