wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  ” TYGRYSY ” Z BŁAŻOWEJ CZWARTĄ DRUŻYNĄ W PUCHAR POLSKI „SUPERLIGA6.PL” !

  Polecamy

  - Reklama -

  ” TYGRYSY ” Z BŁAŻOWEJ CZWARTĄ DRUŻYNĄ W

  PUCHARZE POLSKI SUPERLIGA6.PL !

  Tigers Royals Błażowa jako jedna z drużyn awansujących do rangi mistrzowskiej z Superliga6 Rzeszów , w weekend grał w Warszawie w Pucharze Polski Superliga6.pl . Ostatecznie ” Tygrysy ” wywalczyli bardzo dobre czwarte miejsce . W pucharze Polski piłkarskich szóstek udział wzięło 24 drużyny z całej Polski .

  Sobota 9 lipiec 2022 r , na warszawskich obiektach OSIR Bemowo odbył się Puchar Polski Superliga6.pl . Najlepsze drużyny piłkarskich szóstek z całej Polski od rana do popołudniowych godzin zmagali się o cenne trofea a szczególności o nominacje na Euro Cup EMF na Węgrzech ( Puchar Europy w Mini Futbolu ) . Najlepszą drużyną okazał się zeszłoroczny finalista Ankier Niedrzwica , który w wielkim finale pokonał po serii rzutów karnych KS Browarek Warszawa . Na najniższym stopniu znalazł się Team Glonojeck wygrywając w meczu o 3 miejsce z naszą najlepszą podkarpacką drużyną w tym pucharze Tigers Royals Błażowa .

  „Tygrysy ” wspomagane liczną ekipą dopingujących z trybun kibiców ( darmowy autobus klub przygotował ) w rozgrywkach grupowych uzyskali wyniki : 3-0 z In – Plus Pojemna Halina Warszawa , 1-1 z FC Hermes Warszawa , 7-2 z Chłosta Poznań , 0-3 z Team Glinojeck , 5-0 z Avizo Częstochowa ) , tym samym z drugiego miejsca awansowali do fazy ćwierćfinałowej . W niej pokonali 1-0 PWSZ Koszalin . W pojedynku o ” finał ” w meczu padł wynik remisowy 0-0 i o tym kto zagra decydowały rzuty karne , niestety lepszym okazał się jak się później okazało zdobywca Pucharu Polski Ankier Niedrzwica 3-1 . W ” małym finale ” ponownie lepszym w tym dniu okazał się Team Glonojeck wygrywając 4-0 . Finał to wynik 3-1 po serii rzutów karnych w meczu padł wynik 1-1 dla Ankieru z KS Browarek .

  fot : Paweł Maul Fotografia

  W finałach Puchar Polski Superliga6.pl w Warszawie udział wzięły także inne zespoły z Podkarpacia . Niestety zakończyli swój udział na fazie grupowej . W grupie A polegli wySTRUGani Tyczyn , w grupie B nie dużo brakło do wyjścia Tęcza Rzeszów , natomiast w grupie D dzielnie walczył Meblujdom.pl Rzeszów .

  fot : Superliga6.pl

  Więcej informacji o składach , wynikach oraz galeria zdjęć na stronach :

  www.facebook.com/Superli6a , www.facebook.com/Superliga6

  A już w tą sobotę 16 lipiec 2022 r , najlepsze drużyny piłkarskich szóstek z całej Polski zjadą się ponownie do stolicy Polski aby w tym razem z grona 40 drużyn wyłonić Mistrza Polski Superliga6.pl . W Warszawie w mistrzostwach zobaczymy ekipy z Podkarpacia : Kormed Lubaczów , Emeryci Rzeszów oraz PDK Live Podkarpacie .

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com