piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Wakacyjny cykl zajęć dla dzieci w Rzeszowskim Domu Kultury

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Letnia Akademia Przyjaźni zaprasza wszystkie dzieci na cykl bezpłatnych wydarzeń integracyjnych Rzeszowskiego Domu Kultury na wakacjach, które odbędą się na terenie Rzeszowa. Inauguracja wszystkich zajęć nastąpi już w piątek 1 lipca 2022 roku o godzinie 17:00 w Parku Papieskim podczas pierwszej odsłony Wakacyjnej Akademii Smyka. Wszystkie działania są współfinansowane z Funduszy Europejskich.

  Wśród przygotowanych zajęć dla dzieci znajdą się:

  •          Wakacyjna Akademia Smyka – cykl dziewięciu imprez plenerowych z warsztatami i animacjami dla dzieci, które organizowane będą w formie mobilnego domu kultury w każdy wakacyjny piątek w rzeszowskich parkach i na miejskich placach zabaw.

  •          Bajki i Historie Piaskiem Malowane – widowiska i rodzinne warsztaty, które przeprowadzone zostaną przez Fundację Wielkiej Matki w wybrane piątki lipca w trzech filiach Rzeszowskiego Domu Kultury na terenie miasta.     

  •          Polsko-Ukraińska Akademia Artystyczna – pięć cyklów warsztatów dla dzieci i młodzieży, które zrealizowane zostaną w okresie wakacyjnym w wybranych filiach Rzeszowskiego Domu Kultury. Do wyboru warsztaty: taneczne, modowe, muzyczno-rytmiczne, plastyczne i aktorskie.           

  •          Europejski Piknik Przyjaźni – integracyjna impreza plenerowa dla wszystkich grup wiekowych, która odbędzie się w niedzielę 31 lipca na terenie przy rezerwacie przyrody Lisia Góra. W programie: warsztaty, pokazy, zabawy oraz koncerty.

  •          mUzyczne dialogi Europy – koncert plenerowy polskich oraz ukraińskich artystów, który odbędzie się w niedzielę 14 sierpnia na parkingu przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina. Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty dla muzyków z zakresu współpracy z realizatorem dźwięku.

  Wszystkie działania są współfinansowane z Funduszy Europejskich i udział w nich jest bezpłatny. Dokładny program oraz szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych wydarzeń dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com