środa, 22 maja, 2024
spot_img
+

  Spotkania fotograficzne w każdy poniedziałek lipca

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Lubisz robić zdjęcia? Od zawsze marzyłeś o tym, by zostać profesjonalnym fotografem? Twoją pasją jest fotografowanie? Warto przyjść na cykl spotkań, które odbywają się w każdy poniedziałek na klub fotograficzny, działający w Rzeszowie, na którym głównym poruszanym tematem będzie właśnie fotografowanie.

  Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zaprasza w lipcu wszystkich pasjonatów robienia zdjęć na cykl spotkań poświęconych fotografowaniu w ramach PDF – Poniedziałkowych Dyskusji Fotograficznych.

  Wszyscy chętni uczestnicy spotkania będą mieli okazję podszkolić swój warsztat i dowiedzieć się jak odpowiednio robić zdjęcia. Będzie trochę o technice robienia zdjęć, trochę o znanych fotografach i trochę o samej fotografii.

  Na spotkaniu pojawią się w kolejnych poniedziałkach lipca zaproszeni goście – Artur Wysocki, Paweł Jakubowski, Jerzy Skiba oraz Elżbieta Rokosz. Każde spotkanie ma inne hasło i poświęcone jest nieco innej tematyce.

  Spotkania odbywają się o godzinie 18:30, na ulicy Matejki 10 w Rzeszowie. Miejscem zajęć jest Galeria Nierzeczywista RSF. Wstęp jest bezpłatny. Na warsztaty może przyjść każdy miłośnik i pasjonat fotografowania oraz osoby, które dopiero swoją przygodę z robieniem zdjęć zaczynają.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com