wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  Tigers Royals Błażowa wygrywa Puchar Rzeszowa Superliga6 Rzeszów

  Polecamy

  - Reklama -

  Tigers Royals Błażowa okazał się najlepszą drużyną w rozegranym na boguchwalskim orliku Pucharze Rzeszowa Superliga6 Rzeszów . W finale pokonali „czarnego konia ” pucharu Jedność Hucisko . W meczu o 3 miejsce Emeryci Rzeszów okazali się lepsi od PDK Live . W pucharze wzięło udział ponad 100 zawodników w 12 drużynach .

  Superliga6 Rzeszów jest organizatorem piłkarskich rozgrywek szóstek na orliku ,i na zakończenie wiosennego sezonu tradycyjnie zorganizowała na boguchwalskim orliku Puchar Rzeszowa Superliga6 Rzeszów Wiosna 2022 . W imprezie gdzie główną nagrodą był Bilet na Mistrzostwa Polski Zdobywców Pucharu Superliga6.pl , udział wzięło 12 drużyn , które zostały rozlosowane do 4 grup turniejowych .

  Od godziny 9.00 swoje boje toczyły grupy A i B , grano każdy z każdym w grupie z której najlepszy zespół wchodził do ćwierćfinału a drugi i trzeci o awans do tej fazy musieli walczyć w barażach . W grupie A triumfował Youngboys Kolbuszowa Dolna , natomiast grupę B wygrała Jedność Hucisko .

  Od godziny 11.40 do gry weszły drużyny z grup C i D , gdzie grano takim samym systemem jak w poprzednich , a najlepszymi okazali się : PDK Live Podkarpacie ( grupa C ) oraz Tigers Royals Błażowa ( grupa D ) .

  Uzyskane wyniki grupowe :

  9.00 YOUNGBOYS – TIKI TAKA 5-1

  9.20 ZZZ – EXTREME 2-1

  9.40 ŻUBR – YOUNGBOYS 0-10

  10.00 HUCISKO – ZZZ 4-0

  10.20 TIKI TAKA – ŻUBR 6-2

  10.40 EXTREME – HUCISKO 0-0

  11.40 EMERYCI – OGJAŚKI 2-1

  12.00 UKLEJA TEAM – FC PO NALEWCE 1-5

  12.20 PDK LIVE – EMERYCI 3-1

  12.40 TIGERS – UKLEJA TEAM 9-0

  13.00 OGJAŚKI – PDK LIVE 1-8

  13.20 FC PO NALEWCE – TIGERS 0-4

  W meczach barażowych po zwycięstwach do najlepszej czwórki dołączyła kolejna czwórka .

  Uzyskane wyniki barażowe:

  TIKI TAKA- EXTREME RZESZÓW 0-2

  ZZZ -ŻUBR 1-3

  EMERYCI -UKLEJA TEAM . 3-0

  FC PO NALEWCE -OG JAŚKI 1-2

  W ćwierćfinale miała sytuacja , która zapewne miała duży wpływ na ostateczne wyniki . W pierwszym ćwierćfinałowym pojedynku na boguchwalskim orliku Youngboys okazał się lepszym od Emerytów 2-1 , ale został zgłoszony protest że wśród gospodarzy jest za dużo zrzeszonych zawodników . Protest został rozpatrzony pozytywnie i to Emeryci weszli do półfinału . W drugim ćwierćfinale bez większych problemów Jedność Hucisko pokonało Ogjaśki 3-0 . Kolejny pojedynek to było starcie PDK Live z Extreme , po wyrównanych 10 minutach w końcówce szalę na swoją korzyść przechyliło PDK Live , ostatecznie wygrywając 3-1 . W ostatnim ćwierćfinale Tigers Royals wypunktował sympatyczną drużynę Żubr Olechowce 4-0 .

  fot: Izabela Kocur

  Mecze półfinałowe przyniosły niespodzianki . Faworyzowane PDK Live nie sprostało „czarnym koniom pucharu” Jedności Hucisko i przegrało 1-4 . W drugim spotkaniu można rzecz że wynik jak na te wyrównane zespoły był wysoki , bo zmierzyli się mistrz i w-ce mistrz zakończonym nie dawno sezonie Net Pocket Superliga6 Rzeszów Wiosna 2022 , tym razem mistrzowie Emeryci dostali lanie w 17 minut 0-4 od Tigers Royals , tym samym „Tygrysy ” faworyt pucharu patrząc na kursy przed turniejowe na triumfatora bukmachera Betfan zameldowały się w finale .

  Przed fazą finałową #Puchar#Rzeszowa została przeprowadzona ceremonia wręczania nagród dla najlepszych drużyn oraz zawodników zakończonego nie dawno sezonuNet-PocketSuper Liga Rzeszow Wiosna 2022 .Partnerem Technicznym było 3stu natomiast Bukmacherem BETFAN .

  13 drużyn brało udział od połowy marca do połowy czerwca w superligowych rozgrywkach na ORLIK Boguchwała .Najlepszą drużyną okazały się #Emeryci#Rzeszów wyprzedzając Tigers Royals oraz #Tęcza#Rzeszów .Najlepszym zawodnikiem MVP sezonu wybrano Konrad Buć ( Tęcza Rzeszów ) Najlepszym bramkarzem został Maciej Surowiec ( Emeryci Rzeszów ) a koronę króla strzelców dzierży po raz drugi z rzędu Michał Holko ( Meblujdom.pl Rzeszów ) .

  NAGRODY :

  1 MIEJSCE : EMERYCI RZESZÓW

  BILET NA MISTRZOSTWA POLSKI SuperLiga6

  VOCUHER OD 3stu – 1.000.00 lub 50 % rabatu na inne zakupy

  PUCHAR MEDALE

  2 MIEJSCE : TIGERS ROYALS BŁAŻOWA

  VOUCHER OD 3stu– 700.00lub 35 % rabatu na inne zakupy

  PUCHAR MEDALE

  3 MIEJSCE : TĘCZA RZESZÓW

  VOUCHER OD 3stu – 500.00 lub 25 % rabatu na inne zakupy

  PUCHAR , MEDALE

  MVP (NAJLEPSZY ZAWODNIK )KONRAD BUĆ – TĘCZA RZESZÓW

  OD 3stu PAKIET NA 400.00

  STATUETKĘ

  KRÓL STRZELCÓW :MICHAŁ HOLKO ( MEBLUJDOM.PL )

  OD 3stu PAKIET NA 400.00

  STATUETKA

  NAJLEPSZY BRAMKARZ : MACIEJ SUROWIEC ( EMERYCI )

  OD 3stu PAKIET NA 400.00

  STATUETKA

  Po ceremonii medalowej wrócono do gry pucharowej , najpierw na boguchwalski orlik wybiegły drużyny w meczu o 3 miejsce a w nim podbudowane i nagrodzone Emeryci potwierdzili znowu swoją moc i rozbili 5-0 PDK Live . Wielki finał także był jednostronny a prym w nim wiedli „Tygrysy z Błażowej ” gromiąc Jedność Hucisko 4-0 . Tym samym przełamali passę drugich miejsc i wreszcie wygrali i już za 2 tygodnie udadzą się do Warszawy na Mistrzostwa Polski Zdobywców Pucharu Superliga6.pl .

  Mistrz Pucharu Rzeszowa Superliga6 Rzeszów Wiosna 2022 .

  Nagrody :

  Najlepsi indywidualnie #Puchar#RzeszowaSuper Liga Rzeszow WIOSNA 2022

  KRÓL STRZELCÓW : Patryk Kijanka – PDK LIVE ( 6 BRAMEK )

  NAJLEPSZY BRAMKARZ : Bartosz Hędrzak (PKS Jedność HPP

  NAJLEPSZY ZAWODNIK : Mikołaj Wania Tigers Royals

  Otrzymali po :50 zł Freebet BETFAN ,6x pucharków

  Drużynowo :

  1.TIGERS ROYALS

  Bilet na Mistrzostwa Polski Zdobywców Pucharu Superliga6.pl

  Puchar , Medale

  2. JEDNOŚĆ HUCISKO

  Puchar , Medale

  3.EMERYCI RZESZÓW

  Puchar , Medale

  Pozostałe miejsca : 4. PDK Live , 5-8 Extreme Rzeszów , Yungboys Kolbuszowa Dolna , Ogjaśki Rzeszów , Żubr Olechowce , 9-12 FC Po Nalewce Rzeszów , Tiki Taka Superliga6 Przyjaciele , Ukleja Team Rzeszów , ZZZ Sports Rzeszów .

  W trakcie imprezy organizatorzy przygotowali różne atrakcje dla uczestników , kibiców oraz korzystających z uroków w tą upalną sobotę z odkrytych basenów .

  Dla najmłodszych serwowano słodycze i upominki , dla tych starszych kiełbaski z grilla oraz napoje chłodzące . Rozgrywany też był Szybki Turniej Darta , w którym najlepszymi okazali się : 1.Daniel Moskal , 2. Norbert Rabczak , 3 .Milena Ziobro .

  Boguchwała w sobotę żyła sportem i rekreacją , oprócz pucharu na orliku na pobliskim stadionie Izo Arenie odbywały się rozgrywki AMP Futbol Polska .

  Parterami Pucharu Rzeszowa byli :

  3stu – Polski Producent Odzieży Sportowej www.3stu.com.pl

  Net Pocket www.net-pocket.com

  Betfan

  Dekor Prestige

  Labu Med

  Superliga6 Podkarpacie

  Partnerzy Medialni :

  Kurier Rzeszowski

  Podkarpacie Live

  Telewizja Rzeszów

  Więcej informacji o rzeszowskim pucharze zdjęcia , relacja video na www.facebook.com/Superli6a

  Kadry najlepszych drużyn :

  Tigers Royals : Kamil Kawa , Dawid Rząsa , Kacper Kołodziej , Bartłomiej Kaczor , Maciej Zaracki , Maciej Kruła , Mikołaj Wania , Michał Karnas , Mateusz Babiarz , Jakub Świst , Krzysztof Marczak , Łukasz Stankowski

  Jedność Hucisko : Bartosz Hędrzak , Dawid Adamiak , Sebastian Selwa , Mateusz Krasoń , Mateusz Płoch , Damian Rumak , Maksymilian Piestrak , Bartosz Chudzik .

  Emeryci Rzeszów : Maciej Surowiec , Paweł Grzebień , Sławomir Frączek , Marcin Porada , Karol Wilk , Michał Kaczyński , Przemysław Dzięgiel , Kamil Kazimierowicz , Konrad Gogosz , Paweł Bosak , Tomasz Stręczek .

  Sędziami pucharu byli : Tomasz Cichoń , Mateusz Misio , Piotr Dyderski , Grzegorz Rykała

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com