wtorek, 27 lutego, 2024
+

  M-GOK w Tyczynie zaprasza na Kulturalne Wakacje 2022!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tyczynie przygotował szereg różnych spotkań, warsztatów i zajęć szczególnie dla tych najmłodszych. W programie planowane są liczne kreatywne pikniki w plenerze, warsztaty rysunkowe, koncerty, czy przeglądy artystyczne, które zaangażują szczególnie młodzież. Na wakacjach nie przegap Dożynek Gminy Tyczyn, które odbędą się 21 sierpnia, Wojewódzkiego Przeglądu Wiejskich Zespołów Artystycznych – 3 lipca, czy Nocy Dziedzictwa – 5 sierpnia.

  Na tegorocznych wakacjach planowane są półkolonie dla dzieci. Jeśli twój maluch nie ma co robić w przerwie od szkoły, koniecznie zapisz go na zajęcia, które odbywają się w Tyczynie w godzinach 8:00-16:00. Zajęcia takie organizowane są również w Borku Starym, w Domu Ludowym, w godzinach 8:00-15:00.

  Na dzieci oprócz półkolonii czekają inne zajęcia i warsztaty. Na przykład cykl warsztatów „Kreatywne maluchy – zajęcia artystyczne dla dzieci”,  „Twórcze wakacje – zajęcia plastyczne dla dzieci”, czy „Rysujemy! Lekcje rysunku dla dzieci”.

  Organizowane są też liczne pikniki rodzinne, w różnych miejscowościach, sąsiadujących z Tyczynem, m.in. w Hermanowej (17 lipca), w Borku Starym (10 lipca), z kolei zwieńczeniem wszystkich zajęć będzie piknik na rynku w Tyczynie (4 września).

  Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na plakacie, pod numerem telefonu 172293239, lub na stronie internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury im. Katarzyny Sobczyk w Tyczynie

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com