32,7 C
Rzeszów
czwartek, 30 czerwca, 2022
+

  Pokaz mody w Millenium Hall młodzieży z rzeszowskich szkół już 30 czerwca!

  Polecamy

  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Organizowany przez Radę Młodzieży Rzeszowa pokaz mody odbędzie się już w ostatni dzień czerwca o godzinie 19:00, na skwerze Millenium Hall. Na wybiegu zaprezentuje się kilkanaście modelek w stylizacjach stworzonych przez uczniów rzeszowskich szkół. Modelkami oraz modelami będą koleżanki oraz koledzy uczący się w Podkarpackich placówkach. Zaprojektowane stroje, które będą pokazane podczas tej imprezy nawiązują trochę do klasycyzmu oraz elegancji. Będą to ubrania proponowane na wieczór, na co dzień i do szkoły.

  Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Młodzi z klasą”. W cały projekt zaangażowani zostali nie tylko młodzi projektanci mody, ale też osoby zajmujące się na co dzień fryzjerstwem, wizażem, fotografią, modą, stylizacją i którzy w przyszłości chcą związać się na poważnie z takimi profesjami.

  „W rolę modelek i modeli wcielą się uczniowie, którzy zaprezentują nie tylko stroje, ale także wykonane specjalnie na pokaz makijaże i fryzury. Wszystko będzie oczywiście dziełem uczniów rzeszowskich szkół, którzy w ten sposób będą mieli okazję pokazać, jak bardzo są uzdolnieni. W czasie pokazu projektanci będą też opowiadać o strojach, które przygotowali” – tłumaczy Alicja Grążka z Rady Młodzieży Rzeszowa

  Rada Młodzieży Rzeszowa, dzięki której powstała ta inicjatywa to pozarządowa organizacja, która inicjuje różne wydarzenia, w tym te kulturalne. Grupa ta działa jako organ doradczy Rady Miasta Rzeszowa. Członkami młodzieżowej organizacji, są uczniowie rzeszowskich liceów. Złożona jest z ludzi, którzy są kreatywni oraz mają ciekawe spojrzenie na świat.

  „Wszystko sami planujemy, organizujemy, szukamy partnerów, musimy pilnować różnych terminów i załatwiać różnego rodzaju sprawy. W szkole takich umiejętności nie mamy jak zdobyć, a one na pewno przydadzą nam się w dorosłym życiu, w przyszłej pracy” – mówi wolontariuszka z Rady Młodzieży Rzeszowa.

  To bardzo ciekawe wydarzenie, na którym na pewno nie może Cię zabraknąć, zwłaszcza, jeśli lubisz i interesujesz się na co dzień modą. Nie często w Rzeszowie są organizowane pokazy mody, więc tym bardziej warto przyjść i sprawdzić, jak bardzo utalentowani są uczniowie ze szkół w stolicy Podkarpacia. Partnerami modowej imprezy są Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium Hall i Estrada Rzeszowska.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -