czwartek, 1 czerwca, 2023
+

  Już w ten weekend na Dniach Łańcuta zagra Bednarek! Nie może zabraknąć Cię na tej imprezie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Miasto Łańcut przygotowało coś specjalnego dla fanów dobrej muzyki. Bowiem 25 czerwca, w sobotę szykuje się prawdziwa muzyczna uczta. Zagra kilka zespołów muzycznych mniej lub bardziej znanych, a jednym z nich będzie Kamil Bednarek! Oprócz dobrej muzyki, organizatorzy przygotowali też wieczorną potańcówkę, festiwal kolorów, występy łańcuckiej młodzieży oraz liczne turnieje i mecze sportowe! Nie możesz tego przegapić!

  Obchody Dni Łańcuta będą trwały przez cały, ostatni weekend czerwca. Rozpoczną się 24-tego czerwca, w piątek o godzinie 14:00. Planowane są na początek liczne gry i zabawy dla tych najmłodszych. Na dzieci będzie więc czekała cała moc atrakcji, w tym także Park Zabaw. Trochę później, bo o około 17:30 na scenie będzie można zobaczyć występy młodych artystów z Łańcuta. Miasto to zaprasza  tych nieco starszych na potańcówkę, która zacznie się o 21:00, a zagra na niej Dj Team!

  Na sobotę przygotowano koncerty popularnych gwiazd, których można usłyszeć w radiu albo zobaczyć w telewizji. Najpierw jednak w o godzinie 9 będzie można pokibicować na stadionie podczas Turnieju Piłki Nożnej młodzików, grającym piłkarzom oraz zobaczyć prawdziwe zawody tenisa ziemnego, które odbędą się w pobliskim parku.

  Nieco później, bo o godzinie 11:00 warto przyjść na siódmą łańcucką grę miejską pod nazwą „Handel, rzemiosło i usługi dawnego Łańcuta”.

  Od 12:00 planowane są różne zabawy dla dzieciaków. Na łańcuckiej koncertowej scenie zagra wieczorem, o 18:00 Past&Future, o 19:30 – Łzy, a o 21:30 – popularna gwiazda muzyki reagge – Kamil Bednarek. Zwieńczeniem sobotniej imprezy będzie pokaz sztucznych ogni o 23:30.

  Kamil Bednarek występował na największych polskich scenach. Jego piosenki nuci szczególnie młode pokolenie. Piosenki artysty mają swoje przesłanie, bowiem podczas ich nagrywania inspiruje się nurtem reagge. Każdy zna tego wokalistę z radia i telewizji. Nagrał kilka albumów, które otrzymały status złotej, platynowej i diamentowej płyty.

  Past&Future z kolei to młody, debiutujący zespół. Chłopaki grają głównie w klimacie popowo-rockowym. Zespół powstał niedawno, bo w 2020 roku w Rzeszowie. Muzycy nagrali kilka kawałków, które spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. 

  Zespołu „Łzy” z kolei nie trzeba przedstawiać. Razem z wokalistką Anią Wyszkoni, nagrali wiele popularnych hitów, które zna i nuci dzisiaj cała Polska.

  Kolejnego dnia, w niedzielę 26 czerwca wszyscy chętni będą mieli okazję obejrzeć rano o 9:00 mecz plażowej piłki nożnej. O 14:00 organizatorzy wydarzenia zapraszają na festiwal kolorów. O tej godzinie także rozpoczną się wyścigi mini samochodów. Godzinę później zaczną się zawody nordic walking. Na koniec obchodów Dnia Łańcuta o 16:00 zorganizowano biegi bażanta.

  Łańcut znajduje się jakieś 20 km od Rzeszowa. To miasto, które słynie przede wszystkim z popularnego Zamku Lubomirskich i Potockich. To bardzo malownicza okolica. Zarezerwuj koniecznie weekend i przyjdź na tę imprezę. Zabierz razem ze sobą całą swoją rodzinę.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com