13,8 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022
+

  Decydujące mecze Ukrainek w Rzeszowie

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W piątek 24 czerwca o godzinie 20:15. Reprezentacja Ukrainy w piłce nożnej kobiet rozegra jeden z dwóch spotkań eliminacji do Mistrzostw Świata. W pierwszym spotkaniu rywalkami ukraińskiej drużyny będzie reprezentacja Szkocji. We wtorek 28 czerwca zagrają z Węgierkami.

  Podopieczne hiszpańskiego trenera Liuisa Cortesa przebywają na Podkarpaciu od 15 czerwca, trenując dwa razy dziennie w Boguchwale.

  Gospodynie rzeszowskiego dwumeczu ciągle mają jeszcze szanse na awans do MŚ. Ukrainki w grupie B zajmują 4. miejsce, zgromadziły tylko 4 punkty, ale mają rozegrane o dwa mecze mniej od Hiszpanii (18 pkt.), Szkocji (10) i Węgier (9). Za nimi są tylko Wyspy Owcze (0). Bezpośredni awans uzyska pierwsza ekipa, druga zagra w barażach.

  W tegorocznych sparingach podopieczne Cortesa wygrywały, a do optymizmu przed starciem ze Szkotkami skłania fakt, że w pierwszym meczu padł remis 1:1 (z Węgierkami było 2:4).

  Dziś zaplanowane są godzinne oficjalne treningi obu reprezentacji (pierwsze 15 minut będzie otwarte) Ukraina rozpocznie zajęcia o g. 18:00 Szkocja godzinę później.

  Cały czas trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówki można nabywać na stronie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej

  Dla tych, którym nie uda się zakupić biletu za pośrednictwem internetu uruchomiona zostanie sprzedaż stacjonarna. Kasy będą czynne od godziny 16:00. Płatność w kasie tylko gotówką.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -