wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  Puchar Rzeszowa Piłkarskich Szóstek Superliga6 na orliku w Boguchwale !

  Polecamy

  - Reklama -

  Już w sobotę 25 czerwca 2022 r , na boguchwalskim orliku odbędzie się Puchar Rzeszowa Piłkarskich Szóstek Superliga6 Rzeszów . Start imprezy zaplanowano na godzinę 9.00 a triumfatora a zarazem uczestnika Mistrzostw Polski Zdobywców Pucharu Polski Superliga6.pl poznamy przed 18-stą .

  Ogólnopolska Piłkarska Liga Szóstek Superliga6.pl , której przedstawicielem jest Superliga6 Podkarpacie zaprasza już w najbliższą sobotę 25 czerwca 2022 r, od godziny 9.00 na orlik w Boguchwale , ul. Kolejowa 15 B ( obok otwartych basenów ) gdzie rozpocznie się Puchar Rzeszowa Superliga6 Wiosna 2022 . W imprezie weźmie udział 12 drużyn z Podkarpacia , a finały rozpoczną się od godziny  16.40  . Triumfator zdobędzie Bilet na Mistrzostwa Polski Zdobywców Pucharu Superliga6.pl , które odbędą się już w lipcu w Warszawie .

  Dla najlepszych drużyn oraz zawodników przygotowano dodatkowo puchary , statuetki , medale oraz nagrody rzeczowe i finansowe . Dla zawodników i kibiców serwowane będą  kiełbaski z grilla a dla nieobecnych  przeprowadzona będzie relacja video live na fan page organizatora www.facebook.com/superli6a oraz galeria zdjęć i wywiady .

  Rozlosowane grupy oraz terminarz :

  O szanse przed pucharowe zapytaliśmy jednego z organizatorów imprezy Piotra Dyderskiego :

  • W edycji pucharu sezonu Wiosna 2022 będziemy mogli emocjonować się zmaganiami 12 drużyn , były kolejne chętne ale musieliśmy niestety im podziękować , ponieważ ramy czasowe imprezy nie są z gumy , nad czym bardzo ubolewamy . Ale mam dla wszystkich chętnych drużyn miłą informację że już pod koniec lipca ruszają zapisy do Super Liga6 Rzeszów sezon Jesień 2022 , na które serdecznie zapraszamy aby wziąć udział . A co do emocji pucharowych to na papierze faworytami są zapewne Kormed Lubaczów , nasz świeżo upieczony mistrz sezonu Wiosna 2022 Emeryci Rzeszów , zapewne o bilet na Mistrzostwa Polski zechcą powalczyć Tigers Royals Błażowa , Pdk Live Rzeszów i ktoś z naszych debiutantów , na ten moment nie znamy jeszcze kadr zespołowych i ciężko wskazać nazwę drużyny mocnej przynajmniej na „papierze ” . Oprócz zmagań piłkarskich będzie można oczywiście skorzystać z obiektów otwartych basenów a zapowiada się na ten dzień „palma” oraz wziąć udział w konkursach dla najmłodszych i tych starszych – zakończył popularny „Murzyn”.

  Więcej informacji o imprezie na stronach

   www.facebook.com/superli6a , www.rzeszow.superliga6.pl

  PARTNERZY PUCHARU :

  DEKOR PRESTIGE

  LABU MED

  SUPERLIGA6.PL

  SIDE KEBAB

  NET POCKET

  BUKMACHER PUCHARU :

  BETFAN

  Jeśli założycie konto w BETFAN z kodem SL6 i wpłacicie min. 30 zł, otrzymacie darmowy zakład w wysokości 60 zł .

  Link do rejestracji :sprawdz.betfan.pl/superliga6rzeszow

  Patronat medialny nad imprezą objęła także nasza redakcja .

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com