10 C
Rzeszów
piątek, 7 października, 2022
+

  Ruszyła sprzedaż biletów na mecze Ukrainy w Rzeszowie

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W piątek 24 czerwca i we wtorek 28 czerwca na Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie odbędą się dwa mecze reprezentacji Ukrainy w piłce nożnej kobiet. Ukrainki zagrają ze Szkotkami i z Węgierkami. Mecze rozgrywane będą w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata.

  Jak poinformował Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. W środę późnym wieczorem została uruchomiona platforma sprzedaży biletów na mecze Reprezentacji Kobiet Ukrainy, która w Rzeszowie rozegra dwa mecze eliminacji Mistrzostw Świata pod koniec czerwca.

  Wejściówki są dostępne w cenie 5 zł (bilet ulgowy – dla osób do 12 r.ż. ) oraz 10 zł (bilet normalny). Sprzedaż biletów odbywa się na stronie bilety.podkarpackizpn.pl, a płatności dokonuje się za pośrednictwem Blue Media przelewem lub blikiem.

  Chcesz kupić bilet na mecz kliknij tutaj

  Mecz Ukraina – Szkocja w piątek 24 czerwca o g. 20:15, spotkanie Ukraina – Węgry we wtorek 28 czerwca o g. 20:00.

  Ze względu na rangę meczu oraz bardzo duże koszty organizacji meczu zdecydowaliśmy o tym że wstęp będzie płatny, ale będzie to kwota symboliczna – bilet ulgowy 5 złotych, a bilet normalny 10 złotych. Warto w tym miejscu podkreślić, że nikt nie chce na tych meczach zarabiać, a bardziej chodzi o taką odpowiedzialność, bowiem wielokrotnie przy bezpłatnych biletach osoby rezerwowały miejsca, a w rzeczywistości się nie pojawiały na meczu – uniemożliwiając tym samym udział w meczu innych. Gdy ktoś będzie miał świadomość zapłaty za wejściówkę, to będzie chciał na meczu się pojawić.

  Mieczysław Golba, prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej

  Rezerwacja miejsc zaczyna się od trybuny wschodniej. Gdy zostanie wyczerpana pula biletów. Zostanie uruchomiona pula biletów na trybunę zachodnią.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com