0,5 C
Rzeszów
sobota, 28 stycznia, 2023
+

  Szkolenie na WSIZ dla przedsiębiorstw z sektora MŚP

  Polecamy

  Antonina Czartoryska
  Antonina Czartoryska
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  5 maja 2022 r. ruszył nabór w ostatnim już konkursie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości dla działania 1.2 PO PW Internacjonalizacja MŚP. Działanie ma na celu sfinansowanie kosztów wprowadzenia na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług firm z Polski Wschodniej. Jest to bardzo dobra okazja aby w kończącej się już perspektywie finansowej pozyskać środki na rozwój firmy w obszarze umiędzynarodowiania.

  Wspierając internacjonalizację MŚP z regionu Podkarpacia, ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn. „Dotacje na eksport dla przedsiębiorstw z sektora MŚP w 2022 roku”

  Podczas szkolenia zostaną omówione warunki prawidłowego przygotowania firmy i koncepcji internacjonalizacji w celu pozyskania dofinansowania dla projektów związanych z wprowadzeniem na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług. Omówione zostaną m.in.:

  • warunki jakie muszą zostać spełnione przez przedsiębiorstwo oraz produkt podlegający internacjonalizacji,
  • model biznesowy internacjonalizacji,
  • zasady realizacji/rozliczania projektu internacjonalizacji,
  • koszty kwalifikowalne do dofinansowania,
  • kryteria wyboru projektów.

  W programie będzie również mowa o możliwościach dofinansowań dla przedsiębiorstw z sektora MŚP związanych z planowanym uruchomieniem w 2022 roku funduszy z nowej perspektywy unijnej na lata 2021-2027.

  Szkolenie poprowadzi Dariusz Sołek – ekspert branżowy z wieloletnim doświadczeniem w specjalistycznym doradztwie dla przedsiębiorców z zakresu pozyskiwania środków na realizację  projektów inwestycyjnych i badawczych z funduszy krajowych oraz unijnych.

  Kiedy i gdzie?

  Szkolenie w formie stacjonarnej, odbędzie się  20 maja 2022r., w godz. 10:00 – 14:00, w Hotelu ”Nowy Dwór” w Świlczy k/Rzeszowa,  Świlcza 146E.

  Jak wziąć udział?

  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego https://forms.gle/bbth3QxBr88YzMKs6

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com