środa, 28 lutego, 2024
+

  Dzień dziecka dla dzieci z rodzin zastępczych na Podkarpaciu! Zostań darczyńcą!

  Polecamy

  Sylwia Czubat
  Sylwia Czubat
  Redaktor / Dziennikarz obywatelski - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Barbara Rzepka, mama z rodzinnego domu dziecka w Przysietnicy organizuje akcję wsparcia rodzinnych domów dziecka z okazji dnia dziecka. Każdy może zostać darczyńcą, poprze przygotowanie upominku dla wybranego dziecka. Jak wiemy, dzień dziecka to wyjątkowy dzień dla dzieci. W wieloosobowych rodzinach przygotowanie prezentów dla 8-12 dzieci to ogromne wyzwanie finansowe. Dlatego zapraszamy do udziału w akcji!

  Akcja polega na wsparciu rodzin zastępczych poprzez przygotowanie upominków na dzień dziecka dla wybranego dziecka ze wskazanej rodziny zastępczej lub zakupie zbiorowego prezentu dla wszystkich- jeżeli rodzina zrezygnowała z indywidualnych upominków.

  Drodzy Darczyńcy! Ruszamy z akcją z okazji DNIA DZIECKA! Najważniejsze informacje dla WAS:🤩

  Akcja będzie trwać od 28.04. do 15.05. Następnie wysyłamy paczki, tak, aby dotarły do dzieci przed 1 czerwca.Prosimy nie zostawiać wysyłki na ostatnią chwilę.🤩 Prosimy o potwierdzenia nadania paczki np. poprzez przesłanie potwierdzenia nadania paczki poprzez wiadomość prywatną.🤩 Kwota prezentu dla każdego dziecka nie powinna przekraczać 100 zł, chyba, że kupujecie jeden prezent dla kilku dzieci. Jest zgoda na dorzucenie słodyczy lub czegoś od siebie, jeśli macie taką ochotę.🤩 Mile widziane kartki z życzeniami. Jeśli macie ochotę zostawcie adres zwrotny, numer telefonu – wszystko jest w Waszych rękach.Jesteście gotowi?🤩

  Szczegóły akcji i lista rodzin biorących udział—->> KLIKNIJ

  Dane kontaktowe:

  Barbara Rzepka:

  tel. 726246500

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com