czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  Biurko do wynajęcia w kompleksie Aeropolis w Jasionce

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Nowocześnie urządzone, eleganckie i w samym środku biznesowego zagłębia – takie jest miejsce, gdzie można wynająć biurko choćby na jedną dobę i umówić się na rozmowę z ważnym klientem. Znajduje się Inkubatorze Technologicznym w Jasionce. Nowa oferta Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologiczny „Aeropolis” nazywa się „Biurko na wynajem”. Rezerwację i wszystkie formalności załatwimy przez Internet.

  Koszt to tylko 20 złotych netto za dobę.

  To oferta dla przedsiębiorców, którzy mają zarejestrowaną działalność gospodarczą, nie stać ich na stały wynajem biura, a chcieliby spotkać się z kimś w celach biznesowych. Mają teraz możliwość zaprosić interesanta do prestiżowego miejsca, jakim jest Aeropolis, w wybranym przez siebie dniu i o dowolnej porze. W ofercie zagwarantowany jest całodobowy dostęp do biura – mówi Barbara Kostyra, zastępca dyrektora PPNT Aeropolis.

  Przedsiębiorca nie musi wynajmować biurka na cały miesiąc, może zarezerwować je na wybrane przez siebie dni, od poniedziałku do niedzieli.

  Biurka na wynajem mieszczą się w budynku IT4 Inkubatora Technologicznego w Jasionce. Cały kompleks Inkubatora, obejmujący sale konferencyjne, biura i hale produkcyjne zajęte przez innowacyjne firmy, wyrasta naprzeciw Międzynarodowego Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka i sąsiaduje z Podkarpackim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena, Hotelem Holiday Inn oraz Podkarpackim Centrum Nauki „Łukasiewicz”. To właśnie tu, w nowocześnie urządzonej przestrzeni biurowej przygotowano cztery stanowiska z dostępem do szybkiego Internetu, a za dodatkową opłatą także do urządzenia wielofunkcyjnego z możliwością wydruku, skanowania i kserowania.

  Przy rezerwacji na siedem dni przedsiębiorca otrzymuje gratis w postaci dwugodzinnego dostępu do sali konferencyjnej wyposażonej w ekran ścienny i  projektor,  lub sali spotkań wyposażanej w duży monitor. Wynajmujący może dodatkowo skorzystać z przestrzeni socjalnej, a w godzinach 8 – 16 z bufetu w budynku IT

  Wszystkie związane z wynajmem formalności, jak rezerwacja, umowa i faktura, załatwimy przez Internet, z pomocą udostępnionej przez nas aplikacji.

  Wystarczy wejść na stronę internetową Aeropolis i w zakładce „Oferta” na górnym pasku z menu wybrać „Biurko na wynajem” (https://aeropolis.com.pl/pl/oferta/biurko-na-wynajem). Następnie zaznaczamy rezerwację wybranego stanowiska, a na kalendarzu dni, w które chcielibyśmy z niego korzystać. Pojawi się wtedy wycena usługi i krótki formularz, w którym trzeba podać m.in. imię i nazwisko, dane kontaktowe, nazwę firmy z adresem oraz NIP. Zamówienie zostaje podsumowane, a Zamawiający otrzymuje na adres e-mail potwierdzenie złożenia rezerwacji wraz z wartością usługi. Pracownik RARR z emaila
  biurkonawynajem@rarr.rzeszow.pl  przesyła na adres przedsiębiorcy fakturę proforma wraz z treścią złożonej rezerwacji i regulaminem usługi w formie pliku pdf. Po jej opłaceniu, czeka na potwierdzenie rezerwacji i fakturę VAT. Potem wystarczy przyjść do Inkubatora, odebrać kartę dostępu, klucz i można zacząć działać.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com