0,1 C
Rzeszów
sobota, 28 stycznia, 2023
+

  Naciągacze na Solinie zachęcają do gry „w trzy kubki”

  Polecamy

  Antonina Czartoryska
  Antonina Czartoryska
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Na zaporze solińskiej podczas ostatnich dni, beztroskę i naiwność urlopowiczów wykorzystują oszuści – alarmuje podkarpacka policja. Z pozoru niewinna gra „w trzy kubki”, do której namawiani są przechodni pod pretekstem wielkich wygranych, powoduje efekt odwrotny – wygraną tylko jej organizatorów.

  Lescy policjanci otrzymali kilka zgłoszeń o grze hazardowej „w trzy kubki”, która odbywała się na deptaku prowadzącym do zapory wodnej w Solinie. Niestety, nie udało się zatrzymać sprawców. Naciągacze są zorganizowani w szajki, które wystawiają „warty” i uciekają, gdy tylko policjanci zbliżają się do miejsca nielegalnej gry. Postronnym widzom udało się sfotografować oszustów podczas ich procederu i w sprawie będą prowadzone dalsze czynności.

  -nie daj się skusić na pozornie łatwą wygraną, gdyż możesz stracić wszystkie postawione w grze pieniądze. Osoba przystępująca do gry nie ma szans na wygraną, a organizatorzy nielegalnych gier są doskonale zorganizowani i bezwzględni. Widząc grających naciągaczy najlepiej powiadom Policję – alarmuje leska policja.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com