czwartek, 1 czerwca, 2023
+

  Rzeszowskie Juwenalia 2022 coraz bliżej

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już za niecałe dwa tygodnie startują 27. Rzeszowskie Juwenalia. To najbardziej wyczekiwane wydarzenie w roku akademickim. Po prawie trzech latach przerwy przypominamy o powrocie  Najlepszej Imprezy Juwenaliowej w Polsce, która odbędzie się w dniach 6-7 maja na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej.

  Tradycyjnie wielkie rozpoczęcie będzie miało miejsce na Rzeszowskim Rynku, gdzie będziemy mieli okazję zobaczyć występ Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „Połoniny” oraz uroczystość przekazania symbolicznych kluczy do bram miasta przez władze samorządowe. W muzyczne rytmy uczestników wprowadzi zespół The Fox Cats. Następnie barwny korowód składający się z przebranych studentów oraz pojazdów mechanicznych skieruje się na głównymi ulicami Rzeszowa na teren miasteczka studenckiego Politechniki Rzeszowskiej, gdzie zacznie się dwudniowy cykl koncertów i wydarzeń towarzyszących.

  Do tej pory Organizatorzy zdradzili, że na scenie głównej usłyszymy takie gwiazdy, jak Dżem, Golec uOrkiestra, Happysad, Kękę, Lady Pank, czy Hunter. Jednak to nie koniec!  Dziś z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że wystąpi u nas również Enej oraz ReTo. Widać zatem, że niezależnie od muzycznych gustów każdy uczestnik wydarzenia znajdzie coś dla siebie. Potwierdza to fakt, że na tegorocznej edycji będą, aż cztery sceny muzyczne zapewniające ogromną różnorodność dźwięków. Poza muzycznymi atrakcjami uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję skorzystać z bungee, wesołego miasteczka oraz strefa gastronomiczna.

  Warto przypomnieć, że w tym roku każdy z uczestników imprezy będzie musiał zakupić uprzednio bilet wstępu. W ofercie można będzie nabyć bilet jednorazowego wstępu bądź też karnet uprawniający do dowolnej ilości wejść na teren imprezy zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia. Ceny biletów prezentują się następująco:

  • Osoby posiadające ważną legitymację studencką/uczniowską: bilet jednorazowy 20 PLN, karnet 30 PLN
  • Pozostałe osoby: bilet jednorazowy 40 PLN, karnet 60 PLN

  Sprzedaż biletów jest prowadzona online na stronie https://goingapp.pl/…/rzeszowskie-juwenalia-2022/maj-2022 oraz stacjonarnie w sklepach sieci Empik https://empikbilety.pl/…/rzeszowskie-juwenalia…/maj-2022

  Sprzedaż będzie prowadzona także przed wejściem na teren imprezy.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com