33,5 C
Rzeszów
czwartek, 30 czerwca, 2022
+

  RE:Rzeszów Festiwal nowy festiwal muzyczny

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Nowy rozświetlony letni festiwal RE:RZESZÓW FESTIWAL na mapie Polski. Pierwsze gwiazdy to Brodka, Margaret, Novika, Pezet i Zdechły Osa. Sprzedaż biletów rozpoczyna się w piątek 22 kwietnia.

  Dwa dni, dwie sceny, kilkanaście czołowych polskich gwiazd i unikalne połączenie muzyki i światła. To przepis na pierwszą edycję nowego letniego festiwalu w Rzeszowie. Wydarzenie zaplanowane jest na 20 i 21 sierpnia na Bulwarach nad Wisłokiem. Impreza ta ma stać się nową ikoną naszego miasta.

  RE: RZESZÓW FESTIWAL

  • 20-21 sierpnia (sobota i niedziela)
  • 2 DNI RE:LAKSU
  • Bulwary nad Wisłokiem
  • Bilety dostępne od 22 kwietnia na Ebilet.pl, Going i Empik Bilety
  • Bilet jednodniowy od 79 zł, karnety od 129 zł

  RE kojarzy się z Resovią, ale też z nowoczesnym myśleniem i pozytywnymi zmianami – RE to REcykling i REuse – odpowiedzialne i nowatorskie podejście. RE to zaczynanie od nowa, REstart i REset, RE to REgionalność i lokalność. RE to wreszcie RElaks, RElacje i REgeneracja – bo o tym ma być właśnie ten festiwal: o wspaniałym spędzaniu czasu razem, świetnej regenerującej atmosferze i odpoczynku i o najlepszej jakości rozrywce.

  Letnie festiwale muzyczne to kulturowy fenomen – przyciągają wielotysięczną publiczność, kreują trendy i stały się jedną z ulubionych form wakacyjnego spędzania czasu. To wydarzenia pełne energii, pozytywnych emocji i inspiracji. Taki będzie RE: RZESZÓW FESTIVAL – najnowszy letni festiwal na mapie Polski. W sierpniowy weekend rzeszowskie Bulwary nad Wisłokiem wypełnią się nie tylko muzyką największych współczesnych gwiazd popu, alternatywy, hip-hopu, rocka i elektroniki, ale także zostaną rozświetlone przez Park Świateł. To połączenie jakiego w tym regionie jeszcze nie było.

  Razem z Organizatorem postawiliśmy na koncepcję festiwalu, która odda dynamiczny charakter i ducha naszego miasta i regionu, podkreśli jego najlepsze cechy. Pełen dobrej energii, rozświetlony i inspirujący. Festiwal, który może stać się jedną z wyrazistych miejskich marek i przyciągać uwagę całego regionu – tłumaczył prezydent Rzeszowa.

  Unikalność konceptu RE: RZESZÓW FESTIWALU to kompilacja fantastycznych koncertów i unikalnych projektów wizualnych. Chcemy, żeby nowy festiwal był dwudniowym piknikiem z muzyką i światłem dla całych rodzin – dla młodych, dla 20-40 latków i dla wszystkich, którzy kochają muzykę i szukają wrażeń na najlepszym poziomie – mówili organizatory RE: RZESZÓW FESTIWALU.

  Festiwal zostanie podzielony na dwie sceny. Na scenie LIVE wystąpią najwięksi współcześni twórcy i twórczynie polskiego popu, hip-hopu, alternatywy i rocka. Wokalistki, wokaliści i zespoły, których koncerty to spektakularne show i przeboje z czołówek list streamingowych serwisów. Na scenie TANECZNEJ pojawią się czołowe nazwiska muzyki elektronicznej i alternatywnej wybrane i zaproszone np. przez pierwszą damę muzyki klubowej, Novikę. W sumie – kilkanaście koncertów w dwa dni.

  Festiwal będzie nie tylko świetnie brzmiał, ale i świetnie wyglądał. Teren RE: RZESZÓW FESTIWALU na Bulwarach nad Wisłokiem zamieni się na cały weekend w Park Świateł.

  To będzie również najładniejszy wizualnie festiwal na Podkarpaciu, a może i w Polsce – powiedziała wiceprezydent Rzeszowa Krystyna Stachowska.

  Wspólnie z artystami wizualnymi stworzymy przestrzeń, która po zmroku będzie stymulowała zmysły i wyobraźnię. Świetlne instalacje, neony, wizualne totemy zachwycające dużych i małych.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -