czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  Premiera teledysku „Chcemy mieć sny” Grzane Wino ft. Przyjaciele

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W czwartek 14 kwietnia o godzinie 8:00 odbędzie się premiera niezwykłego teledysku rzeszowskiego zespołu Grzane Wino dotyczącego codziennego dramatu w Ukrainie.

  Tutaj można posłuchać i obejrzeć teledysk

  Zespół Grzane Wino wraz z zaprzyjaźnionymi artystami stworzył utwór, w którym wyraża swój bunt przeciwko bestialstwu władz rosyjskich na bezbronnych ludziach, w tym dzieci.

  Chcemy mieć sny to nie tylko obraz bólu matek i dzieci dotkniętych wojną, ale także apel o spełnienie prostych marzeń każdego człowieka – o spokojne sny! Przesłaniem utworu jest empatia do człowieka, nadzieja i wiara, że los Ukraińców się odmieni.

  W projekcie bezinteresownie wzięli udział znani artyści: Sebastian Riedel (Cree), Eugeniusz Olejarczyk „Siczka” (KSU), zespół Perspective Band, Konrad Baum (DOC),Małgorzata Boć (Revolution) oraz wyjątkowa i delikatna artystka ukraińska Valentina Maslovska.

  Tekst do utworu napisała Bożena Spryńska, muzykę Marcin Iżela, tłumaczenia tekstu Danuta Bartoszuk.

  Realizacja teledysku- Farba Films przy współpracy  i dzięki zaangażowaniu Urzędu Miasta Rzeszowa, Estrada Rzeszowska, Studio Nagrań Estrady Rzeszowskiej, Bigbit Studio, PGF Studio, UNICORN Studios Bytom oraz sponsorom.

  Muzycy chcąc pomóc wszystkim Ukraińcom uruchomili specjalny link Polskiej Akcji Humanitarnej do zbiórki środków na powyższy cel. „Artyści nie powinni stać próżno” takie jest motto zespołu, dlatego robią co mogą, a owocem tego jest ten właśnie teledysk, dzięki któremu każdy może dorzucić własną cegiełkę „do normalności”.

  Zapraszamy na profil zespołu Grzane Wino na Facebook’u Grzane Wino – Zespół

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com